Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék? Anyám leszar.

Mit tehetnék? Anyám leszar.

Figyelt kérdés
Ma begorcsoltem, siras-rivas utan elvitt orvoshoz, ahol azt mondtak hogy petefészek gyulladas, el kell menni nogyogyaszhoz. Anyam letudta azzalk hogy vesz gyulladascsokkentot, nem megyunk sehova. Utana mondta az orvos, hogy nem jo a pajzsmirigyem, ez kezelni kell, mert ido utan kinyomja majd a szemem. Mondtam neki itthon, hogy akkor menni kellesz.. /Nekem mar jo par eve mondtak hogy nemjo/. Azt mondta dehogy megyunk, nincs azzal semmi,ilyenekkel nem fog egybol orvoshoz menni.. Mit tegyek? Annyira szarul esik:( Plusz azt hallottam hogy emiatt ha nincs kezelve lehet meddoseg is, ez igaz? 16L

2016. aug. 10. 12:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%
Kérj meg egy ismerőst vagy rokont hogy menjen el veled.
2016. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Falun lakunk, itt senkinek nincs ideje a masik lanyaval foglalkozni, plusz ugyis kitudodna, rokon meg ugye anyara hallgatna..
2016. aug. 10. 12:19
 3/32 anonim ***** válasza:
58%
16 évesen egyedül is elmehetsz, esetleg barátnőddel. Nagymamádat nem tudod megkérni esetleg? Idősebb testvéred nincsen? Igen, a pajzsmirigyproblémát mindenképp kezeltetni kéne. A "kinyomja majd a szemed" azért túlzás, dehát most még könnyen rendbeszedhető, később, pl. teherbeesésnél sokkal több gond lehet belőle.Mikor vizsgálták először a pajzsmirigyedet?
2016. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
77%
Elmész egyedül, ezt tudod tenni.
2016. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Oké ezt értem, de anyummal mit tudnék tenni? Mert nagyon szarul esik hogy ennyire nem érdekli és leszarja..
2016. aug. 10. 12:29
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
Békés megyében laksz?
2016. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%
Menj el egyedül. Anyukád nem tudod megnevelni, ezek a problémák viszont kezelést igényelnek. Menj vissza ahhoz az orvoshoz, akinél voltatok és kérj beutalót a szakrendelésekre. Úgy néz ki neked önállónak kell lenni már most.
2016. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
7%
Nőlj már fel végre! Anyád azért megunhatta ennyi év alatt a nyafogásodat! Ezekkel a betegségekkel csak fel akarod hívni a figyelmet magadra! Képzeld el lassan felnőtt leszel, gondolj arra h. anyádnak mit kellett átélni egy hisztigép mellett. Tanulj, segíts otthon. Nem csak te vagy a világon!
2016. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó, egy surmó vagy.

Menj el egyedül, ennyi idősen én is egyedül jártam mindenféle kivizsgálásra, ha épp kellett mennem.

Nyugodtan elmehetsz egyedül is, nem szükséges szülői kíséret.


Az hogy nem érdekli a saját anyádat a betegséged, az nagyon döbbenetes, ez nem egy nátha, ami magától elmúlik. Sajnálom, de nem hiszem, hogy tudsz vele mit tenni. Magadnak kell megoldanod.

2016. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy nem értem anyudat, de ha vele nem is, egyedül tényleg el kéne menned 😢
2016. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!