Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elnéznétek anyósotoknak ha...

Elnéznétek anyósotoknak ha korábban engedte a fiát ütni vágni az férje által?

Figyelt kérdés
Férjemmel 5 éve vagyunk együtt. Két kisfiunk van. A férjem a mai napig egy érzelmi analfabéta, mivel az anyjanak köszönhetően az apja pici korától bantotta, érzelmileg es fizikalisan is. Sose bántom e miatt, az elejétől kezdve tudtam hogy ilyen. Anyósom viszont próbál bele kontarkodni mindenbe. Ha anno a gyerekét hagyta ütni vágni, akkor most jogosan szól bele a gyekeknevelesbe?

2020. nov. 17. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Semmilyen körülmények közt nincs joga beleszólni a gyereknevelésbe. (Ezek szerint ő még csak azt sem tudja, hogy mit jelent ez a fogalom. No offense)
2020. nov. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha hagyta ütni, azok után semmiképp nincs joga (amúgy sem lenne az ő dolga beleszólni, de így meg főleg). Egyébként meg örüljenek a kedves szülők, hogy egyáltalán tartják még velük a kapcsolatot a történtek után.
2020. nov. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Belekontárkodni ne hagyd az életedbe, viszont az hogy velük régen mi hogy volt ahhoz nem sok közöd van.
2020. nov. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Savlekotő ***** válasza:
71%

Nincs joga alkalmatlan,ugye a férjed járt pszichiáternél és feldolgozta a kis fiaitok érdeke ne hogy a múlt meg elevenedjen sajnos a mintákat eltanuljuk otthon..

70F

2020. nov. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Biztos hogy nem hagynám, és nem is nézném el.
2020. nov. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Biztos hogy nem engedném neki hogy beleszóljon a gyereknevelésbe, főleg azok után, hogy a saját gyereküket is tönkretették érzelmileg.

Én tartanám a min 10 lépés távolságot anyukával…

2020. nov. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

Valamiért utálni az anyóst!

Én például azért utáltam, mert a nejem mesélte, hogy egyszer a vén banyá elsózta a levest. Szegény nejem, akkor még csak 12 éves volt. Nem is ember az ilyen!

2020. nov. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Andizsuzsi ***** válasza:
43%
Szóval te azért haragszol az anyósodra, mert az apósod egy állat volt?
2020. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért haragszik, mert apósa egy állat volt. Azért, mert anyósa nem törte el a kezét, és hagyta ott amikor kezet emelt a gyerekre.
2020. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az a férjed dolga, hogy megbocsájt-e a szüleinek. Gondolom, igen, mert nem szakította meg a kapcsolatot velük.

A gyereknevelésbe meg a ti életetekbe viszont nem szólhatnak bele.

2020. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!