Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomék miért szeretik...

Anyósomék miért szeretik jobban a sógornőm párját mint engem?

Figyelt kérdés
A férjemmel 7 éve vagyunk együtt. Abból 5 éve vagyunk házasok. Sógornőmnek most 5 hónapja van egy barátja. Hétvégén, hogy anyósoméknál voltunk, a sógornőm párja is ott volt. Hát anyósomék teljesen istenítették, hogy milyen ügyes, kedves ez a Dávid. Tudni kell, hogy Dávid az iskolát otthagyta, azóta építkezésen dolgozik. Nincs semmi végzettsége. Míg én egyetemen tanultam. Normális munkám van. Tudják anyósomék, hogy semmilyen formában nem eszem meg a káposztát. Persze a vasárnapi ebéd töltött káposzta volt. Meg csináltak rakott karfiolt, mert hogy én is tudjak enni valamit. Azt is tudják hogy 3 hónapja vegetáriánus vagyok. Így szinte végig éheztem amíg ott voltam. Meg úgy éreztem, hogy kihagynak a beszélgetésből. Mert jobban érdekelte őket, hogy mit mond Dávid. Párom szerint nagyon túlreagálom a dolgot, és szerinte is nagyon rendes a srác, meg hogy nem kellene lenéznem... Én nem nézem le, de azért én legalább 7 éve ismerem anyósomékat, eddig normális kapcsolatunk volt. De mióta megjelent a színen ez a srác csak ő a jó.
2020. dec. 2. 15:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezõ, készülj a savazásra!
2020. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak arról van szó, hogy Dávid még "új", és ezért jó benyomást akarnak kelteni. Amúgy az én anyósom sem főz mindig a kedvemrevalót. Megvan gondolom neki a szokása, mint mindenkinek. Én ebben nem látok olyat, ami arra utalna, hogy téged nem szeret. Csak neki is új még a helyzet, ennnyi.
2020. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
94%

Nem minden rólad szól, arra gondoltál már? Valószínű, hogy örülnek, hogy végre valaki ráakadt a sórgornődre, akivel már 5 hónapja együtt van (nem volt előtte párja, hogy ennyire kiemelted, hogy 5 éve vagytok együtt, neki meg most van 5 hónapja párja?) Kedvelik, mert rendes ember? Egyébként mi a bajod, mert azon kívül, hogy kiemelted a végzettségbeli különbségeket, senkiről semmit nem írsz. Tudtad, hogy az ember több, mint a munkája? Hogy nem egy végzettséget igazoló papír az, ami az ember értékét meghatározza?

Főztek neked külön, uram bocsá, a 3 hónapos új hóbortodhoz nem igazodtak tökéletesen, de a szándék megvolt. Szóval mi is az, amiben az eddigi jó kapcsolatotok megromlását látod?

2020. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%
Azért vagy te jobb ember Dávidnál, mert diplomás vagy? Nem tudom, nekem is van diplomám, de nem gondolom magamat értékesebbnek a sógornőmnél pl, akinek nincsen.
2020. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
26%
Dávid most nyalja be magát. Ne érdekeljen.
2020. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
90%

Főztek neked külön, mikor olyan kaja volt a főétel, amit utálsz. Micsoda szemetek!


Próbálnak a kedvére tenni a lányuk új párjának. Felháborító!

2020. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
41%

Most ő az új, az érdekes. Majd elmúlik. Féltékenynek lenni kicsinyes.

Nekem a saját anyám 7 év alatt nem tudta megjegyezni h vegetáriánus vagyok, mindig halat, töltött tojást meg ilyeneket készít, és mondja nagy meglepve hogy dehát az nem hús!

2020. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
19%
Mielőtt lehurrogjátok a kérdezőt. nyilván az tükröz valamit az emberből, hogy van diplomája. Amíg Dávid bulizott és nem tanult az iskolában, addig egy diplomás csomó éjszakát és hétvégét végigtanult. Majd megnézzük Dávid meddig bír az építkezésen dolgozni. Simán odaf*ngtam volna kaja közben a karfioltól.
2020. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
90%
A kérdezőnél már csak az utolsó két válaszoló pitiánerebb...
2020. dec. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
10%
9-es, gondolom te is valami betanított munkás lehetsz. Ha bármit válaszolsz, akkor az vagy.
2020. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!