Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt olyan akinél anyós...

Volt olyan akinél anyós problémák miatti válás után az exférj megváltozott?

Figyelt kérdés

A férjemmel sokat veszekszünk a családja miatt.

Ugyéreztem megfulladok,vàratlan látogatások,elvárások,nekem nem volt szavam ellenük,a férjem meg gyáva módon sose mert nekik szólni.

Mikor felvettem a kesztyüt és megvédtem magam,en voltam a szemét

Férjem engem hibàztatott h én megbántottam a szüleit.

1 hónapja elköltöztem,próbálom összeszedni magam,voltam ügyvédnél stb...

A férjem megkeresett pár napja hogy megváltozik.H beszél a szüleivel stb...

Nagyon szeretem de képtelen vagyok a családja pincsijét játszani.Nehezen szántam rá magam a válásra mert a családján kivul minden nagyon jol ment.

1 éve vettük meg a házunkat,rengeteget dolgoztam én is érte

A családja levegőnek néz,KUSS a nevem a házamban is mikor ott vannak.

Belefáradtam.Azóta jönnek mennek,egész napokat ott töltenek,nincsenek nyugodt hétvégéim.


Most a férjem teper,de nem tudom h végleg zárjam le vagy kezdjem

újra,várni h mi változik,ha nem vàltozik ujra csalódni?


Volt valaki hasonló cipőben?


2020. dec. 8. 19:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak neki kell megváltoznia, hanem a szüleinek is, ezt pedig sem te sem ő nem tudja elérni. Tudom, hogy nehéz, de szerintem hanyagold ezt a házasságot. Biztos találsz majd jobbat. :)
2020. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bíznék a változásban.
2020. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

"Nagyon szeretem, de képtelen vagyok a családja pincsijét játszani."

Hát akkor? Szeressétek egymást és tartsátok távol magatoktól a család többi részét. "a házamban is mikor ott vannak." - akkor a feltétel: ne jöjjenek.

2020. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

amiért elvàltam az h hiába mondasz bàrmit,szarnak ràm

es mivel a férjem csak kussol nem áll mellém igy leszarják h én mit akarok.

Ha én nem akkor a férjem nyitja az ajtót nekik.

En abban is benne lennék h soha többet ne lássam a családjám de ehhez a férjem megértèse is kellene.De csak veszekszik velem h ők a szülei.

2020. dec. 8. 20:21
 5/24 A kérdező kommentje:

nem elvàltam,még csak akarok bocsi

csak kulon vagyunk igy mar olyan mintha semmi se lenne koztunk

2020. dec. 8. 20:22
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
"ne lássam a családját, de ehhez a férjem megértèse is kellene." - igen ezt kell megértenie neki, de ha "teper", akkor szeretitek egymást, együtt kell lenni, de kénytelenek vagytok elhárítani azt, ami éket ver közétek (miért is nem lehetne külön meglátogatni a szüleit? lehet)
2020. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én is mondtam neki

Nem egymás családját kell szeretni hanem egymást

sose vàrtam el tőle h szeresse a családom,sose erőltettem rá őket

igaz miattuk soha sem vita.Felnőttként kezelnek minket és tiszteletben tartva h van saját életünk,a férjem szülei meg a bátyja állandóan az ember nyakán lógnának

Ők panelban élnek és megváltás nekik a családiház udvar.

Főleg 3 gyerekkel.Mást sem csinálok h futok a gyerek után mert àtjönnek ide kikapcsolódni.Én meg nem birom tovább.Pofátlanok az a helyzet

Sose azt mondtam h szakitsuk meg veluk a kapcsolatot hanem húzzuk már meg a szabályokat kössünk kompromisszumokat de azt hallgatom h mert a szülei meg a testvére nem akarja őket megbántani

Én persze papiron vagyok csak a felesége,az nem számit gondolom

Mert az anyos ezt a fejemhez vágta ő meg csak kussol

Ott jött el a pont h elég volt

2020. dec. 8. 20:53
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Jézus...

Ugyan a második esélyek híve vagyok, de ez engem is elgondolkodtat.


Figyelj, én leulnek a férjemmel és kérek perec elmondanam ezt. Mennyire megalazo ez egy nőnek, te jó ég..


Szóval, megállapodtok. Húzzátok meg a határokat, hozzatok meg bizonyos szabályokat, ha még egy ilyen eset, megszegi bárki onnan az általatok hozott döntéseket, s nem áll ki melletted, akkor fel is út le is út...

2020. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Tehát legalább egyszer előfordult, hogy a férjed anyja közölte, hogy te csak papíron vagy családtag a férjed számára, a saját házadban nincs jogod dönteni, neki meg van... A férjed pedig nem szólt rá, hogy abban a házban kizárólag neki és neked van jogod bármit tenni... Lehet, hogy a férjed változni akar, de ez a szüleinek egyáltalán nem érdeke. Innentől én nem remélnék sokat. Kétféle forgatókönyvet tudok elképzelni: 1. Adsz magatoknak még egy esélyt. Egy kis ideig úgy fog tűnni, hogy rendeződtek a dolgok és talán pár hétig béke lesz, nem is zaklatnak anyósék. Egyszer beugranak köszönni, teára, maradnak vacsorára is. Legközelebb már táskával mennek péntek délután, mert megszokták, amíg nem voltál otthon, ott dekkoltak és neked tűrnöd kell. Ekkor csalódsz még nagyobbat és végleg elmész, elváltok. (Vagy te maradsz a házban, a férjed költözteted el anyukához és élvezhetik kedvükre egymás társaságát.) 2. Leültök beszélni, te elmondod a gondokat, ő pedig nem érti, sőt a szüleit védi. Te nem futsz neki még egyszer, hanem összepakolsz és elindítod a válást. Lassan megnyugszol és hozzád illő partnert találsz majd.

Sajnálom, hogy nem bíztatlak, de semmi nem utal arra, hogy ebben a helyzetben te nyertes lehetnél.

2020. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Gondold végig, tegyük fel, elfogadja a feltételeidet, pl. Csak minden második hétvégén jönnek 2-3órára. Ez működni fog kB két hónapig, aztán 3-4órát maradnak, aztán jönnek "kivételesen" máskor is, mert ünnep van, stb. Mire észbe kapsz, minden a régi lesz ráadásul te leszel a szemét. Nem lesz egy perc nyugtod sem, amíg anyósék ki nem halnak, a 3 gyerek meg nagykorú lesz. Csak akkor menj vissza, ha ezt be vállalod, mert külső szemlélőként borítékolom, hogy így lesz.
2020. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!