Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ellenőrzésmániás okoskodóbb...

Ellenőrzésmániás okoskodóbb emberrel szemben ez az egyetlen megoldásunk párommal? Veszekedjünk üvöltsünk mire megérti vagy hazudjunk tovább hogy békénhagyjon?

Figyelt kérdés

Anyukája inkább apukája kevésbé. Szülei is együtt vannak. Beszélni nem lehet anyukájával mert nem érti meg pedig nincsenek gondok egyszerűen nem bírja befogadni hogy sok nekünk. Emiatt párom és én is rendszerint arra kényszerülünk hogy mást mondjunk mint ami van mert iszonyat amit művel ha megtudja az igazságot egyszerű dolgokról. Ha rajta múlna együtt kellene élnünk mert megőrül annyira hiányzik a fia de párom mondta neki hogy 2-3 hetente akar csak velük talizni. Valami megoldás erre van? Nagyjából 1 éve döntött úgy párom hogy nem hagyja hogy a kapcsolatunkat a kontrollmániás anyja tönkretegye így kevesebbet beszél vele. A nő különböző módokon próbál a középpontba kerülni mártír majd figyelmes kötözködő majd odaadó hullámzóan utána ellenőrizget engem a fián keresztül. Párom óriásiakat szokott füllenteni. Lehet javítani ezen vagy aki 55 körül jár az lehet demens vagy nárci? Valami jó megoldás mindenkinek?


Vagy csak "kussoljak" és örüljek hogy így áll hozzá párom? Tegyek valamit?



#Gondvan
2020. dec. 10. 23:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Alattomossággal se tudok mit kezdeni felszínen nagyon adja a szépet hogy imád engem. Közben meg a fene megeszi. Fiatalok vagyunk csak engem vitt fel mutatott be hivatalosan. Gondolom legyintettek először hogy pár hónapos kis szerelem. Lassan 10 éve.
2020. dec. 10. 23:29
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Megmondod szépen, hogy "Gézám-behelyettesíthető mással is-, felőlem annyiszor mehetsz anyádhoz, amennyit akarsz, de nélkülem, mert a faxom helye tele van a kavarásaival". Problem solved.
2020. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
:D Sajnos nem mindig ilyen egyszerű. Mert vagyok akkora marha hogy én mondom páromnak (Ffi) hogy hívja már fel a szüleit vagy menjen el vagy menjünk mert volt hogy nekem cirkuszolt az anyja. Már nem! De nem akarom,emiatt időnként megyünk de nem egyszerű. Jönnek sorra az ellenőrző kérdések túrkál a magánéletemben amire nem reagálok akkor kérdezi hogy miért nem beszélek. Páromnak beszólogat hogy nincs jobb cipőd fiam? meg miért karikás a szemed? végre mostál hajat fiam. vettél ruhát is? rádfért..-ilyeneket mondd a páromnak. Majd rá 5 napra sírva ír sms t páromnak hogy hiányzunk neki. Majd menjünk. :D de utána is jönnek a sértegetések. Azt mondta ő csak észrevételt tett hogy tiszta karika párom szeme -.- meg a cipő. Amúgy az igaz mert van pénze cipőre de hiába van 20 pár azt egy 1 szrt hordja.
2020. dec. 10. 23:43
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
100%, hogy nárci. Költözzetek jó messzire :D
2020. dec. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ők sose jönnek át csak mi megyünk. Egy városban. Igen ebbe van pici szerepem de sajnos kaptam rá elég okot hogy ide nem jön senki csak mi megyünk..Átrendezte a lakást beleszólt kioktatott fennhangon. Kikísértem a bejárati ajtóhoz :) évekkel ezelőtt. Azóta csak mi.
2020. dec. 11. 00:01
 6/21 Neurotech ***** válasza:
42%
Megváltozni már nem fog az anyja. Mérlegelned kell, hogy neked megéri-e. És ha esetleg összeházasodtok tudnod kell, hogy nem csak a pároddal házasodsz össze hanem a családjával is. Semelyik szülő sem tökéletes. Egyébként lehet hogy tévedek, de nekem az jön le az egészből, hogy ő egy ilyen anyuci pici fia, aki a kapcsolataiban is az anyukáját keresi (említetted, hogy te szólsz rá ,hogy hívja fel a szüleit) gondolom más területeken is nevelgeted. Nos egy ilyen típusú kapcsolat hosszútávon sok jót nem kecsegtet. Neki érzelmileg le kell válni a szüleitől. Előző párjaid között volt ambíciózus, határozott almfahím típusú? vagy ők is ilyen anyucisak voltak? tippelhetek? szerintem ez a 2. fajta.
2020. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Jól elcsesztél 10 évet egy ilyen manipulálható puha pötsre, az ziher... Vagy azt hitted, anyuka helyett majd te ugráltatod?
2020. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Thispain ***** válasza:
39%

Szerintem vigyél magaddal 100 kést 10-es csomagokban, és ahány ellenörző kérdést tesz fel, annyi késnek a pengéjét juttasd be a bőre alá hajítás által átadott erő által.


Amúgy lehet, hogy pszichológusra lenne szüksége.

2020. dec. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
Jól elcsesztél 10 évet ....ugyanez a véleményem. Szívás! Leléptem volna az elején, gyökér nyomorult banda az egész. Jobbat érdemelsz!
2020. dec. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem egészen 10. De valamit nagyon rosszul írhattam le ezek szerint. Ez az egyetlen dolog amiben rendezgettem hogy hívja fel mivel ha nem mondom le se bagózza az anyját a párom. Megdöbbenve olvastam hogy anyuci kisfia mert valamit nagyon félreérthetően írhattam le. Bocsi ez tényleg rettentő zavaros lett.


A kérdés az hogy van e bármi megoldás vagy örüljek annak hogy a páromat hidegen hagyja az hogy az anyja nyomulna azaz mindig nemmel elutasítja. Párom reflexből mindenre azt mondja neki hogy nem anya. Szóval nem tudom miből jött hogy elcsesztem az időmet és hogy nevelgetem azzal hogy rászólok hívja fel mivel ha nem mondom konkrétan nem érdekli mi van az anyjáékkal jópár napig. Nem 2 naponta.

2020. dec. 11. 02:45
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!