Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megtörtént az első eset -...

Megtörtént az első eset - lekiabáltam az anyóst. Ezután mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egy cica miatt van a konfliktus, rajtam kívül mindenki telibesz@rta, így egy időre elment, és most betegen jött haza. Én megfogtam, és elvittem az orvoshoz, az elmúlt 2 napot bent töltötte a lakásban, persze bepisilt, és bekakált (én fel is takarítottam lelkiismeretesen, mert én vettem a szárnyaim alá, beletartozik ez is, alomba nem megy bele). Most megint bepisilt, és valaki széthordta a fél lakásban a papucsával, jól le lettem kiabálva, hogy akkor vagy kirakom, és kint dögöljön meg az udvaron, vagy akkor hozzam be hozzánk, mert úgyis bezárkózok, és nem foglalkozok vele (óránként nézek körbe, hogy volt-e baleset, vagy van-e valami más problémája). Itt mindenki játssza a nagy állatvédőt, de a beteg macskát azt ugye ki szoktuk tenni télen, hátha felfordul (ez irónia). Vannak más dolgok is, amiket most fel tudtam volna hányni, de nem tettem, pedig nagyon a nyelvemen voltak dolgok. Közöltem, hogy én itt befejeztem, és elmegyek innen, azt csinálnak, amit akarnak, a rezsi, stb rám eső részét kifizetem, és felejtsenek el.
2021. jan. 7. 17:40
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet menhelyre vagy állatvédőkhöz beadni?(nem az anyóst bár lehet ráférne :D)
2021. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Nem fogom beadni, meg szeretném tartani, van egy másik cicám is, szívesen gondoskodom róla. Annyi, hogy ha innen lelépek, megfelelő lakóhelyet kell találnom, ahol továbbra is gondoskodhatok róluk.
2021. jan. 7. 17:44
 3/55 A kérdező kommentje:
Tudnék még mesélni, de az 10 másik kérdésben férne el, 3 év alatt annyi feszkó felgyülemlett bennem, hogy csoda, hogy idáig nem robbantam.
2021. jan. 7. 17:45
 4/55 anonim ***** válasza:
83%

Az ő háza?

Akkor neked oda bizony nincs jogod bevinni ha ő azt mondja hogy nem

2021. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
92%
Kinek a lakása? Miért nem viszed be magatokhoz?
2021. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 Metionin ***** válasza:
85%
Őszintén szólva én össze se költöznék anyóssal. 3 évig hogy tűrted? Lépj le a fenébe.
2021. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Páromé a lakás, őt igazán nem zavarta volna, még figyelt is rá az éjjel, mert rossz alvó. Behoztam most magunkhoz, betettem egy nagy, jól szellőző szennyestartóba (mást nem tudtam hirtelen, az ágyra nem akartam, hogy feljöjjön), most elvan, alszik szegény. Meg eleve nem csak most a macska után, hanem általánosságban én takarítok, mert soha senki "nem ér rá", de hazajönni a tisztába, szépbe, és aztán elkoszolni, meg szétpakolni nagyon jó. Pénzügyekről nem beszélve.
2021. jan. 7. 17:48
 8/55 anonim ***** válasza:
74%

"lekiabáltam az anyóst. Ezután mi a teendő?"


Kiabálj vele tovább.



:)

2021. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
90%
Ha ennyi bajod van minek voltál ott 3 évig?
2021. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
60%

Ha anyósnál laksz, akkor nincs beleszólásod abba, hogy mit akar és mit nem. (föleg, ha már 3 éve ott laksz a nyakán!)

Ha neked kell a macska, akkor vagy tarsd a szobádban, vagy költözz vele saját lakásba.

2021. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!