Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Feleségem szülei nem hajlandóa...

Feleségem szülei nem hajlandóak elhagyni a házunkat ha felszólítom öket. Mi ilyenkor a teendö? Hívjak rájuk rendört?

Figyelt kérdés

Azzal kezdödött hogy nem volt elég félretett pénzünk, így kölcsön kellett tölünk kérnünk 5 millió forintot hogy megvehessük a lakást amit kinéztünk. Örökbe nem akartak adni egy forintot sem, bezzeg a másik lányuknak a gyerekére hivatkozva vettek csak úgy egy 20 milliós lakást (most majd 28-at ér).

Kifizettük a lakást, öröm, boldogság, csak várni kellett az átadásra. Majd kitalálták hogy az elöre megbeszélt 5 éves visszafizetés helyett nekik 6 hónap múlva kell a pénz mert adósság van az 5 éves BMW-n és viszik majd a házukat is ha nem fizetik vissza. Minden egyes beszélgetéskor ezzel traktáltak minket, próbáltuk elmagyarázni hogy nem megy, de hiába. Már azzal is jöttek hogy adjuk el a lakást, most úgyis feljebb ment az értéke.

Irodákban dolgozunk, kicsivel havi 500 nettó felett keresünk ketten együtt. Havi 1 milliót kellett így félretennünk! A munkám mellett egy barátom ajánlott kétkezi szakmunkát (értek az ilyesmihez is) Németországban hétvégente. Minden héten heti 40 óra irodai munkám után kiutaztunk dolgozni. 20 kilót fogytam, kikészültem. Így félre tudtuk tenni a pénzt nekik, nekünk alig maradt kajára. Lyukas cipöben jártam egy idöben! De ök adták a pénzt, igazuk volt, vissza kellett adni!

Összejött, odaadtuk! Közben átvehettük a lakást is! Erre a beköltözö bulira odaállítottak egy új BMW-vel! Mert hogy épp bevitték volna a pénzt a hitelintézetnek, de aztán voltak a szalonban is és inkább ott beszámítatták a kocsit, ráfizettek és kihoztak egy újat a hitel meghosszabbításával.

Ami maradt kp azt meg odaadták a másik lányuknak hogy tudjanak ök is kocsit venni. Ezért kellett annyira sos visszafizetnünk ... Kicsit eldurrant az agyam, föleg hogy azt hajtogatta az anyja, hogy mivel nekik köszönhetjük a lakást, ezért az ö festményeit várja el hogy kitegyük. Meg az új szomszédainknak is azt mondták hogy ök vették a lányuknak a lakást! Mintha én nem dolgoztam volna semmit, nem tettem volna félre évekig.


A feleségem ezt lerendezte annyival hogy "hát de tényleg ök adták kölcsön a hiányzó pénzt, igazuk van"

Nekem elegem lett és felszólítottam őket hogy hagyják el a lakásunkat. Nem mozdultak, azt mondták ők a lányukhoz jöttek és maradnak. Ott is aludtak nálunk, nekem kellett elmennem otthonról! Mondtam nekik hogy többet ide nem jönnek, de szintén azzal vágtak vissza, hogy akkor jönnek a lányukhoz amikor akarnak, örüljek hogy nem költöznek ide mert azt is megtehetnék.


Mit kéne csinálnom? Mi erre a megoldás? Az asszony csak azt hajtogatja hogy de ők adták a pénzt és semmi közünk hozzá ha igazából kocsit vettek belőle meg a nővérének adták.


2017. jún. 1. 14:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
98%

Itt leginkább nem apósanyóssal van gond, hanem a feleségeddel.

Én válnék.

2017. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim válasza:
94%
Mindig jót szórakozok az emberi hülyeség határtalanságán.
2017. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
95%
Közöld velül, hogy maradhatnak, ha fizetnek lakbért :)
2017. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
98%
Mi az hogy ok adtak a penzt? Hisz nem adtak, elvegre visszakertek...
2017. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
98%

Mellesleg meg ha tenyleg adtak volna es nem csak kolcson, az se jogositana fel oket ra, hogy visszaeljenek a helyzettel es a nyakatokra jarjanak hivas nelkul.

Az ajandek az ajandek, nem befektetes.

2017. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
98%
Nagyszerű család. Lépj le amíg nem késő!
2017. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
95%
A feleségd egy rohadt nagy sz.emét. képes volt végignézni hogy te elmész? Nekik ad igazat? Hát ha nem válnék el akkor is elköltöztem volna egy időre hogy essen le a nagyságos asszonynak hogy haragszom rá és talán te vagy a családja és alap hogy kipártol a szüleivel szemben főleg ha igazad van. Szerintem állj a sarkadra és ne hagyd magad. Kérdés az is hogy kinek a nevén van a lakás? Én nagyon haragudnék a feleségedre és nem különb mint a szülei. Ahogy a szülők kivételeznek a feleséged testvérével, a feleséged ugyanezt teszi a szüleivel. Te meg le vagy ejtve. Ha a lakásotok közös néven van akkor megkérdeznék egy ügyvédet van e jogom kipaterolni őket és ha van akkor a következő alkalommal úgy dobnám ki őket hogy a lábuk sem éri a földet. Ha meg az asszonynak nem tetszik ő is mehet.
2017. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
98%
feleségeddel vannak bajok!
2017. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy idiota csalad. Keresnek a helyedben egy normalisat, ugyanis a feleseged sem szazas hogy igazat ad nekik. Vagy fel toluk?
2017. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
98%

A feleséged idióta.


Attól, mert kölcsönadták a pénzt, még nincs joguk abban a házban dekkolni, ami a te, és a feleséged nevén van. Mellékes, hogy visszafizettétek a kölcsönt.


Ha a szép szóból nem értenek, hívj rájuk rendőrt, abból érteni fognak. Könyörgöm, ne hagyd magad, ezek elmebetegek, nehogy már te menj el a saját házadból!!!!

2017. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!