Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a teendő ha utál az anyósom?

Mi a teendő ha utál az anyósom?

Figyelt kérdés
Lány vagyok...Anyósom meg hárpia. Szerinte nem vagyok a fia mellé való.:( De próbálok mindig illedelmes lenni. Próbálok beszélgetni. Hasonlók. Olyat se mondhat hogy Dohányzok vagy iszok mert bulizni se járok egyedül. Mióta a fia velem van ő se nagyon. Mit tudok tenni hogy jobb legyen a kapcsolatom az anyósommal?

2017. ápr. 5. 08:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Jók a kulcsszavak! xD

Ha tényleg csak ennyi a szitu, hogy utál "mert csak", akkor nem igazán tudsz tenni ellene. Legyél továbbra is illedelmes, ne hagyj magadon támadási felületet, meg egyébként is...

Annyit tudsz tenni, hogy elmondod ezeket a párodnak, aki le tud ülni elbeszélgetni az anyjával.

2017. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Anyós úgy jó, ha porhanyós.
2017. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
köszi!Párom előző barátnőjével anyóskartárs addig duruzsolt a lány anyjának amíg felbőszítette és a lány kitette a szűrét barátomnak. Ez őt megviselte nagyon. Mai napig bántja. Én nem akarok ilyen sorsra jutni. Mondjuk anyumnak beszélhet nem fog sokat elérni. Ismeri jól. Azt mondjuk neki hogy de szép a fia szeme. azt hozza ki belőle hogy azt mondtuk sánta.
2017. ápr. 5. 08:58
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ez két emberen múlik.Te megtehetsz bármit, ha ő eltökélte,hogy utálni fog és nem vagy az édes kicsi fia mellé való,akkor nem sok mindent fog változni.

Neki kéne felfognia,hogy a fia téged választott és ha tetszik, ha nem, el kell fogadnia és nem bunkó parasztnak lennie.

Ha nem fogja fel ,akkor akár a fiát is elveszítheti ezzel.Legalábbis a környezetemben nem szokták jól tűrni,hogyha a párjukat kiutálja a kedves mama.

A párod amúgy mit mond az anyjának?Ki szokott állni melletted, megvéd?

Ha nem,akkor szerintem hagyd a fenébe.

Ha meg kiáll, akkor viszont ne érdekeljen a mama.

2017. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
77%

Engem is nagyon utált anyósom. Most 7,5 év után sokkal jobb a viszony, már szoktunk beszélgetni is.

Ha egyedüli fia és főleg ha az első kapcsolat akkor lehet h féltékeny rád, se megszokja majd az új felállást. Légy kedves ne tudjon mást felhozni ellened azon kívül "h mert".

2017. ápr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az Anyós akkor jó ha porhanyós dumát nagyon tetszik.


Aki később küldte. Igen kiáll mellettem megvéd. Este jár "edzeni" akkor szokott hozzánk jönni. Anyóskartárs nem engedi hogy ide járjon. Annyira nem hogy le is tagadott hogy én a fia barátnője vagyok. :( De nembaj majd megbékél ha nem akkor foroghat a sírjába kedvére.

2017. ápr. 5. 09:13
 7/21 anonim ***** válasza:
30%

Az ilyen alapból rosszindulatú némberrel nem tudsz mit kezdeni, ő már változni nem fog. Szóval szard le. Ha találkozol vele, legyél vele normális amennyire tudsz (csak hogy ne süllyedj le a szintjére), de ennyi.


Egyébként meg várom ennél a kérdésnél is az okoskodókat, akik folyton azt szajkózzák, hogy amíg nem vagytok házasok, addig nem az anyósod, blablabla. :D

2017. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%

Őszintén? Sz@rd le! Az ilyen nem érdemel figyelmet.

A párod miért hazudik neki hogy edzeni megy...közben meg nálatok van? Mi az, hogy nem enegedi?

Hány évesek vagytok?

2017. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%
Semmit nem tudsz vele tenni. Legyél vele normális, ahogy előttem írták. Lehet fél h elviszik tőle a kicsi fiát. Sok anyukát ez zavar. Vagy alapból szemetek.
2017. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van. Kicsi falu ahol lakunk mindenki tud mindent ezért nem jár hozzánk hivatalosan. Csak heti egyszer.
2017. ápr. 5. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!