Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogos a felháborodásom?

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy elég gyatra a családi viszony nálunk, kisebb-nagyobb problémákból, amiket nem szeretnék részletezni mert nem akarok anyós-apósra olyan jelzőt használni, amit inkább nem írnék le. Voltaképpen,ment a veszekedés mindig az akkor még meg nem született gyerekünk ellen ment a szitkozódás stb.. (lényegtelen)


Én úgy döntöttem teljesen kizárom az életemből,nem vagyok rájuk kiváncsiak addig ameddig egy bocsánatot nem tudnak kérni a hosszú éves sérelmekért.

A héten meghalt nagymamám, és anyós megjelent belőlem gúnyt űzni, meg kibeszélni mindenkinek,ahelyett megkérdezte volna hogy vagyok. Voltaképpen annyira elszemtelenedett hogy saját családomnak képes engem szapulni, a férjem pedig nem érti meg hogy neki kellene szóljon rá,illetve én semmilyen színalatt nem akarom a temetésen látni.

Ti mit tennétek?


2021. jan. 22. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy megjelent? Ki engedte be? Ki engedte oda a családodhoz? Nem igazán értem a szituációt, ha valakit ki akarok zárni az életemből akkor nem veszem fel neki a telefont, nem nyitom ki neki az ajtót, nem engedem be semmilyen családi eseményre. A férjed tartsa velük a kapcsolatot ha akarja, de tőled távol. Mondjuk az is elgondolkodtató, ha nem áll ki melletted a családjával szemben, akkor tényleg patthelyzet.
2021. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nos, ha a férjed ilyen tutyimutyi, neked kell elküldeni az anyóst a rákba. De jogos, h a férjed feladata lenne.
2021. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Neked van bajod vele! Akkor szólj te neki! Esetleg üzenj a postással.
2021. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Sosem értettem ezt a "férjnek kell lerendezni az anyját" szitut csak mert neked van bajod vele.

Felnőtt nő vagy elvileg az ég szerelmére.

2021. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mond meg a férjednek hogy vagy kidobja az a nyanyát, vagy mehet ő is, mert neked olyan férfi kell, aki megvéd és arra törekszik hogy jó életed legyen vele és a gyerekeitekkel. Ilyennek kell egy férjnek lennie. Hidd el, ha tényleg szeret akkor megijed és mindent megtesz hogy jobban érezd magad.
2021. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!