Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom részegen azt mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom részegen azt mondta, nagy a fenekem, jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Tegnap szórakozni voltunk haverokkal, és barátom elég sokat ívott. Hazafelé, részegen azt mondta, hogy "imádja a nagy fenekem". Nagyon rosszul esett, mert a két év alatt, egyszer se mondta, hogy nagynak tartaná. Nem vagyok kövér, de széles a csípőm és nem tök lapos a fenekem, de sportolok, nem eszek össze vissza mindent, egyszerűen ilyen. Mindig is ilyen volt, pedig már általánosba is sportoltam. Lehet ha csak salátát ennék és minden délután a kondiba lennék, akkor kisebb lenne, de én inkább másra fordítom az időmet. Hetente kétszer jógázok, több sportra nincs időm munka mellett. Azóta hogy ezt mondta le se merek vetkőzni előtte, mert biztos nagynak tartja. Azt mondta nem úgy gondolta, nem nagy, de már hiába magyarázkodik, tudom mit mondott. Másnak is rosszul esett volna? Vagy csak én fújom föl?

L/23


2019. szept. 8. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondta szereti, nem? Minek csinálsz problémát ott ahol nincs? Ha azt mondta volna mennyire szereti a kis seggedet az lenne a baj.
2019. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Azzal indított, hogy imádja. Te pedig ebből azt hallod ki, hogy kövérnek lát.

13 éves tinihiszti.

2019. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"és nem tök lapos a fenekem"


Ugye azt tudod, hogy a 'tök lapos fenék' számít rossznak?

2019. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi, de te beteg vagy.
2019. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg JLo se*gét! 10ből 9 férfinek bejön. Az sem kicsi.
2019. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne fárassz minket kislány, a barátod teljesen őszintén mondta hogy imádja, csak nem háborodsz fel azon hogy a szereti a külsődet?

Nem is értem a problémádat... Biztosan a gügye palvinbarbizás meg hasonlók amik a neten mennek bizonytanítják el a normális külsejű lányokat.

2019. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo: tetszik neki a feneked. A nagy noies fenek a divat. A legtobb ferfi azt szereti.
2019. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az jobb lett volna, ha azt mondja, hogy lapos a feneked?
2019. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülnek en annak ha ilyet mondana nekem a pasi:D nem tudom mit kell ebbol olyan nagy ügyet csinalni. Nem azt mondta hogy nem tetszik.
2019. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennek inkább örülnöd kéne🤦‍♀️
2019. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!