Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem jön el a fogadalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem jön el a fogadalomtételemre, mert neki túl korán van. Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Ügyvédjelöltté avatnak, 9-kor kezdődik az esemény. Mivel nem egy nagy dolog, gondoltam nem hívok családtagot, csak az újdonsült párom, aki vállalkozó, így napközben jobban ráér. 9-kor kezdődik, mire ő kijelentette, hogy nem jön, mert ahhoz 7-kor kellene kelnie kb. és mivel bagoly típus, így a bioritmusa kicsit más, 12 után kel fel főleg.

Megharagudtam rá. Erőt vehetne magán és felkelhetne egyszer, mégiscsak ilyen többet nem lesz, szerintem megtiszteltem a meghívással. Utána ebédelhettünk volna, kivettem volna egy szabadnapot, de így már nincs értelme.

Elmondtam neki, hogy a tettei fontosabbak mint a szavak amikkel dobálózik és, hogy úgy néz ki én többet látok ebbe a kapcsolatba mint én.

Annyit mondott, hogy amit nem kar arra úgysem tudom rávenni, így jártunk, miért nincs délután, a saját kényelmét nem áldozza fel senkiért.

Elszomorít a dolog és nem az esemény mivolta miatt, hanem mert ennyit számítok neki...

26L



2019. nov. 4. 17:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a fszt... :D Jogos igen.
2019. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Bunkó...Szerintem ennek így nincs jövője,gáz hogy egyszer nem bír felkelni.Na meg ez a kijelentés,hogy úgysem veszed rá arra amit nem akar,pfff.
2019. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
18%

:D ez egy nagyon rendes csávó.


Az, hogy neki az érdekkörén kívül esik a te iskolád és jövőd, nem képez jogalalapot arra, hogy felháborodjál.

2019. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is bagoly típus vagyok, kínszendevés korán kelni, de basszus ha a páromnak ilyen fontos eseménye van akkor ha kell le se fekszem aludni, de ott vagyok mellette és támogatom. Szavak vs tettek. Ő szerintem ezzel bebizonyította, mennyit jelentesz számára.
2019. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
3%
Eddig én is mindent megtettem, amit a nő kért, akármennyire nem volt hozzá kedvem. Soha többet! Mindig kidobtak pár hónap után. Nem kifizetődő. Inkább legyen valaki önálló, erős férfi, mint egy kiskutya.
2019. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Egy korábbi felkelést nem érsz neki, ennyire vagy fontos
2019. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Igen, jogos. Jól látod a helyzetet. Ez jelzés értékű a részéről arra vonatkozóan, hogy a későbbiekben mennyire számíthatnál rá.
2019. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

26 éves, felnőtt, diplomás, nőként, te tényleg nem vágod, hogy a palidnak csak kúrásra kellesz?


Ha az neked elég, az nem baj, de ha nem, akkor vágd ki az anyjába!

2019. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
16%
Én bátyám szalagavatójára nem mentem el, mert épp szombaton volt és aznap ment a csillagkapu a tv2őn.
2019. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol.
2019. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!