Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex a képben egy alakuló kapcsolatban? Jogos a felháborodásom vagy túlreagáltam?

Figyelt kérdés

A pasit pár hónapja ismerem, néhány hete kezdtünk csak randizni...szépen alakultunk, és érezhető volt (direkt írok múltidőben, mert nagyon csúnyán összeugrottunk és szerintem ennek annyi) tehát érezhető volt a tűz, a csókban a szenvedély, de mivel én nem tudtam hogy képes vagyok-e komoly kapcsolatra, így nem neveztük járásnak, de szerintem titkon mindketten annak gondoltuk mégis.


Nagyon sokat beszélgettünk, sosem volt tabu.

Ő mindig a kedvemben akart járni, ebédet hozott nekem, meglepetésekkel halmozott el, kirándultunk, igazi úriembernek hittem.

És bevallom, megindult bennem valami érzelem iránta... de

és itt jön a "de" valahogy belemászott az exe a képbe.

Alapból sokat kérdeztem a csajról, és én magam is emondtam Neki hogy engem az ex-el való beszélgetés zavar egy kapcsolatban, mert csaltak meg így korábban.

De mégis ismerőse maradt az exe közösségin, és egyszer azt mesélte hogy visszajuttatta a csajnak a cuccait és azért beszéltek messengeren.

Akkoris kérdeztem, hogy ha elmondása szerint idegesíti a csaj és nem akar vele beszélni minekreagál neki, miért nem tiltja le??

Azt feleelte,hogy mert nem haragszik rá és nem indokolt a tiltás ...elvan ott az ismerősei közt, de nyugodjak meg, nem beszél vele...és nem érdekli.

Mire ma kiderült, hogy pár napja ismét írt neki a csaj, mire a pasi válaszolt is neki...elmondása szerint azt,hogy már VELEM van és boldog és hagyja békén a leányzó.

Mondtam,hogy ez nem fair, hiszen az elején azt mondta nincs több exxel való kommunikálás.

Kérttem hogy akkor mutassa meg a beszélgetést, amit persze nem tudott..mert elvileg kitörölte.

Végül a szemem láttára tiltotta le a csajt...és zokogva közölte, hogy higgyek neki és Ő csak engem akar...és igenis azt adta írásban a kedves ex tudomására hogy ne is keresse többet...blablabla.


Én ezek után nem igazán bíznék már benne,

Nekem kamuszagú az egész

Teljesen kiakadtam és kértem,hogy inkább hagyjuk az egész induló kapcsolatunkat, hisz ha már most így hazugsággal vegyítve indul, akkor később rosszabb lenne.... könyörgött hogy ne..és hogy neki én kellek

Végül döntöttem és kimondtam hogy számomra ennyi.


Jogos a felháborodásom, és jogosan érzem hogy hazudott nekem? Pedig már az elején leszögeztem hogy az ex nálam mumus egy kapcsolatban?

Vagy hinnem kellene neki?


Bocsánat, ha valami nem érthető..elég feldúlt vagyok és még sírok is..mert már most fáj,hogy ennyi , de engem rengetegszer átvertek és megcsaltak...félek hinni :(


Én 23N

Ő 28F


2018. ápr. 24. 22:31
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
43%
Nézd, nekem volt hasonló, mindig csak fiúbarát meg stb.. az lett a vége is. Ha most konzekvens vagy, - bár nyilván még nem tudsz az lenni -, akkor tudod, hogy nem fogsz tudni megbízni benne és ez meg fogja mérgezni az egészet. Tapasztalatból mondom, ugyan így voltam a helyedben. Kutyából nem lesz szalonna. Jogos a felháborodásod, én ettől többet is eltűrtem. Ma már első alkalommal ha ezt érezném, azonnal kivágnám az illetőt. És nagyon érzékeny emberként mondom, defenzíven viselkednék.
2018. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Illetve számomra teljesen érthetetlen,hogy ha (még ha nem is váltak el csúnyán) de az exe nem érdekli Őt és mégis irogat neki a lány..plusz tudja hogy ez enge-mint jövőbeni párját- zavar...akkor minek kell mégis kommunikálnia vele? Vagy akár csak egy válaszra is méltatnia a csajt?


És az bánt hogy ezt a beszélgetésüket ma mondta el nekem ...pedig 1hete történt ...és tegnap tök sok időt töltöttünk együtt, és ez volt a téma és hallgatott róla :(

2018. ápr. 24. 22:36
 3/50 anonim ***** válasza:
87%
Én is úgy tapasztaltam, hogy aki egyszer-kétszer-háromszor eljátszotta a bizalmat, az többször is el fogja, mert azt hiszi, szabadon megteheti.
2018. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Köszi 1.

Igen..sajnos annyi baj lehet egy kapcsolatban..nem értem minek kell ezzel inditani pluszba..föleg ha többször ia elmondtam hogy nekem ez zavaró és féltékeny vagyok erre és félek ettöl.


Persze sírt (szó szerint) hogy bocsássak meg..jóváteszi..igen lekellett vna tiltania hamarabb stb. Éa hogy higgyem el hogy neki én kellek és az exével nem véletlen szakított...meg hogy higgyek neki hogy csak azért válaszolt neki hogy lerázza és tudassa vele hogy hagyja békén.


De nekem ez full kamu akkor is.

Akivel utálok beszélni azt letiltom és pont.

Most mi a fontosabb neki?

Az h az exe mit gondol róla és megsértödik? Vagy az hogy én mint friss szerelme mit érzek és elcseszi az egész kapvsolatunkat ami alapból még olyan kis gyenge????

2018. ápr. 24. 22:42
 5/50 A kérdező kommentje:

2.

Tudod az fáj hogy eddig bíztam is benne..de ez mellbe vágott.

Pedig egy édes és öszinte odaadó férfinak ismertem meg.

De hogy ekkorár rúgjon belém :((

2018. ápr. 24. 22:44
 6/50 anonim ***** válasza:
Teljesen ismerős érzés. Sokszor pont az tud a legjobban bántani, akitől a legkevésbé sem várnánk.
2018. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván ez személyes ismeretség, itt már komoly súlya van a bizalomvesztésnek. Más lehetne a dolog, ha online ismerkedsz valakivel, ahol eleve sokkal több félreértési lehetőség van és vannak, akik nem adják ki a valódi értékeiket, mert félnek az átverésektől. Itt nálatok szerintem egyértelmű, hogy a srác ludas a dologban az exszel való kapcsolattartás miatt, de nem lehet mérget venni rá, hogy vaj lenne a füle mögött. Nehéz elfogadni, ha szeretsz valakit és ő még kifele lábalgat az előző kapcsolatából, de valahol meg kell értened, hogy nem lehet kapásból nullára zárni a kommunikációt, ehhez idő kell, meg egy jó adag szerencse is, hogy igazán beléd szeressen a másik. Persze nem kell megfelelni neki, add magad és ez vagy elég ehhez vagy nem, utóbbinél akkor kalap-kabát. Szerintem, ha elmondtad neki többször is, hogy téged zavar az exszel való kapcsolattartás, miközben már randiztok, jártok és ő folytatja ezt, akkor az tiszteletlenség a részéről irántad. Aki pedig tiszteletlen, ott megkérdőjelezhető az őszinte érzelem. Reméljük, nem csak krokodilkönnyek ezek tőle, hanem valódi érzéseken alapulnak. Adj egy kis időt, hagyd, hogy keressen magától és hogyan viselkedik veled. Még azért ne írd le őt!
2018. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom!!!


Utolso igazad lehet..de jelenleg olyan gyülölet van és csalódottsággal vegyes vonzalom kavarog bennem mintha hônapok òta járnánk s szakitottunk volna.

Sajnos alapbol féltékeny tipus vagyok..de ez...pfff..betette a kaput azonnal az elején

2018. ápr. 24. 22:57
 9/50 anonim ***** válasza:
98%

Alapvetően én is ilyen vagyok, mint te, de ne haragudj, ez most színtiszta hiszti.

Azt hittem, arról van szó, hogy beszélgetnek napi szinten, sziamizuka, netán találkozgatnak is.


De komolyan, két esetet írtál le, egyrészt visszaadta a cuccait, ami tök normális akkor is, ha kölcsönösen gyűlölik egymást. Mert én is visszavárnám a dolgaimat, ha olyanok. Ez logikus.

Másrészt, a csaj kereste, a pasi meg megmondta, hogy hagyja békén mert már foglalt. Neked jelen példában ujjongani kellene, hogy bár korábban azt mondta "elfér ott", most a te kedvedért egy mondatban lerázta! De nem, te inkább kiborulsz, hogy úristen válaszolt neki. És mikor a srác látva a hisztit még a kedvedre tesz a (feleslegesnek vélt) letiltással, hát közlöd hogy hazudik és szakítasz... behalok. :D


Én ebben nem látok semmi hazugságot, nem titkolt el előled semmit, beszámolt a nagy "beszélgetésekről", nem tagadta le, csak hogy nyugi legyen. Innentől kezdve nem látom, hogy miért vádolod hazugsággal meg árulással.

Tudod, normális emberek kommunikálnak egymással, ő lekommunikálta az exszel, hogy nem kíváncsi rá. Durva, hogy már ez is baj.


Értem, hogy csalódtál korábban, de sürgősen kezdj valamit ezzel az üldözési mániával, mert rá fog menni minden leendő kapcsolatod...

2018. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Utolso

Neked is koszi a valaszt.

Igazad van hogy hisztos vagyok

De megsem ertem meg...hiszen nem lattam a beszelgetest mert allitolag torolte...tehat siman hazudhatott is arrol hogy valoban azt irta neki amit.... Ez mindenkeppen santit.

Hidd el ha meg tudta vna mutatni az uzit akkor elhittem volna neki...de igy. Elegge kamuszagu

2018. ápr. 24. 23:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!