Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a felháborod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom 9 honapja. Elegge bulizos en viszont nem. Rohadtul zavar ez engem ezt tudja is es leredukalta ezt miattam. Viszont most elment egy szot nem szoltam neki de azert elvartam.volna tole hogy ir egy uzenetet hogy na minden rendben vagy vmi. Reggel irt h minden rendben hazaert. Nagyon feltem es feltekeny vagyok. Felek hogy megcsal es stb..tudom beteges es az is vagyok. Jarok pszichologushoz de tobb kevesebb sikerrel. Nem azt mondtam neki hogy minden percrol szamoljon be de egy sms vagy vmi jolesett vna. Szerintem a kulon levo bulizas a pasi nelkul nem jogosit fel arra hogy ne jusson eszunkbe a parunk vagy vmi. Baratnom azt valaszolta ezekre h en is irhattam volna. En azert nem irtam mert akkor az lenne h nem hagyom beken stb. Kezd mar kicsit elegem lenni ebbol. Mit tennetek? Bizzak benne de hogyan?

2018. júl. 15. 05:14
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

neked van eleged?

Ő változtatott a viselkedésén, a kedvedért, mindegy.

Maradj a pszichológusnál, van még dolgA, bőven.

2018. júl. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a felháborodásod. Az én barátom is bulizni jár ugyan úgy megírja ha hazaért csak hogy tudjam minden rendben van és meg is van oldva. Ennél több nem kell már ha megvan a kölcsönös bizalom. Ha nincs akkor fejre is állhatna szerencsétlen, az se lenne jó. Dolgozz magadon kicsit és próbálj meg bízni benne.
2018. júl. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem vesztél ezen össze vele másnap, ezekkel a kirohanásokkal csak azt éred el, hogy ott fog hagyni. Felesleges féltékenykedni, ezzel nem fogod visszatartani attól, hogy megcsaljon ha akar. Én is voltam hasonló helyzetben, felszabadító érzés volt sok év után, hogy nem ellenőriz senki. De tudom, hogy ilyen helyzetben nem hatnak az észérvek.
2018. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miattad változtatott. Visszafogta magát. Mit szeretnél még? Ezt a kérdést tedd fel magadnak és válaszolj rá őszintén. Ha így folytatod, akkor előbb útobb ott fog hagyni. A féltékenység nagyon meg tud mérgezni egy kapcsolatot.

A kezelésd meg folytasd.

2018. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát mikor hazaért, szólt, hogy minden rendben, és te felháborodtál, amiért... min is?
2018. júl. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok egyformák akkor kompromisszum kell. Miért nem mentek néha együtt bulizni? 9 hónapja együtt vagytok azért már mutatkozhattok együtt gondolom. Ha ő változott valtozz Te is. Ő redukálta a bulizást miattad, pedig menne szívesen de nem megy akkor Te meg mikor maradnál szívesen ne maradj hanem menj vele. Ő is tesz érted valamit, Te is tegyél érte. Lehet megtetszik, rájössz, hogy nem rossz vele együtt bulizni.
2018. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagytok összekötve, nem éltek együtt, miért kéne beszámolnia a dolgairól percre pontosan?


ÍRT, hogy hazaért, akkor mi a problémád?


Ha pedig nem csíped, hogy bulizós, akkor ahelyett, hogy megváltoztatnád, keress mást.

2018. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!