Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Aki együtt él az anyósával...

Aki együtt él az anyósával milyen a kapcsolata vele?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
nehéz :D
2021. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Van akinek jó. Van akinek nem. Nem fogsz tudni reprezentatív statisztikát felállítani.
2021. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

8 honapig eltunk a felsegemmel a szuleinel. Nem volt konfliktus, de lehet hogy kesobb kialakult volna ha tovabb lakunk ott.

Apam kozel 30 eve ott lakik anyammal a mama hazaban aki neki anyosa. Sok a konfliktus, sokat veszekednek.


Szerintem nem normalis ha valaki hosszu tavon a parja szuleinel el. Ha nekem lenne gyerekem akkor en sem orulnek ha a hazamhoz hozna hogy itt lakjon velunk.

2021. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

#3 miert, anyaddal nincs konfliktusa? 30 ev alatt nyilvan vannak konfliktusok


Te ott lakhattal, nem volt konfliktus. Szuleid is ott laknak mert hogy regen ez normalis volt. De te kijelented hogy ez nem normalis mert most ez a divat.

Kulon gaz ha ezekutan te nem engedned meg a gyerekednek, mikor te is megkaptad ezt a segitseget.

2021. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Egy eve lakom naluk. Nem volt konfliktus. Örül hogy van baratnoje a fiának.

Vesz nekem Baileyst is mert azt hitte hogy szeretem meg csokikat stb. Nagyon kedves. Az ő anyosa nem volt kedves, biztos az is benne van, hogy ő nem lesz olyan.

2021. jan. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Eszem ágában nem lenne anyóssal - de még saját apámmal sem - együtt élni. :D


Félreértés ne essék, csípem, kedves nő, nyitott, bármiről tudunk beszélgetni, viszont biztosan egymás agyára mennénk, ha együtt kéne élnünk :)

2021. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

#6 apammal en se laknek egyutt mivel nehez termeszetu, beleszolos, morgolodos.:D


De egy "kedves nyitott"emberrel, akàr anyos siman egyutt tudok lakni.

Attol mert valakik egyutt laknak nem feltetlen mennek egymas agyara kulonben mindenki tök egyedül elne

2021. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Megkérdeztük, de én kivételesen nem számolhatok be arról, a kérdés vinatjkozásában mint ideillő válasz, a kérdező még oly sóvágró szándéka ellenére sem, se komoly, se vicces formában, a vonatkozó viszonyulásról, mivel az említett rokonági megnevezésnek természetesen semmi köze a szexualitáshoz, hiszen rokon, és szaporodással összefügg. Kizárólag cvérkomoly módon szabad bármelyik rokonnal kommunikálni, viccelődni vele tilos.


Ennél fogva a munkájukért fizetett kiskirályok kedves hozzáállásából eredően a véleményformálás szabadsága okán az általuk nem szipmatikusan ítélt válasz nem fér bele a szólásszabadság kereteibe, és bár az illető rokonági személy véleményezése az adott kérdést illetően nemleges volt, vélhetően a kiskirályok (Mátyás pl egy kicsit nagyobb király volt, de tévedhetek, hiszen ez szubjektív, hogy ki mekkora) ízlésének eltérő okán a vélt, vagy valós sérelmük hatására nem fejezhető ki azon történés és viszonyulás.


Köszönöm a kultúrált hozzáállást, és a higiénikus testet, hiszen ép testben ép lélek. A higiénikus testről mindenki saját maga gondoskodik,


ahogyan pl a macska is. Szíves örömest olvasok válaszokat, és fejezem ki meglátásomat, mint mindenki.

2021. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Paczalos István ***** válasza:
45%

Alapvetően én jóban vagyok vele, de pl, szomszéd házban nem tudnám már elviselni. Anyámat is elég hamar leállítottam, mikor bele akart szólni az életünkbe. Gyakorlatilag kizavartam a házból, és mondtam neki, szívesen látom, de ha egy szóval is bele mer szólni az életünkbe, akkor jobb, ha meg se szólal. Mi is el tudjuk b@szni, nem kell még egy kibic.

Azóta elköltöztünk, apósék 480, anyámék 270 kilométerre vannak.


Mondjuk rá néha jó volna, ha a közelben lennének, de így is megoldunk mindent.

2021. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!