Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Utálom az anyósom!!! mit...

RekaFeher kérdése:

Utálom az anyósom!!! mit tegyek, hogy elviseljem?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, de már 2x szakítottunk a drága anyukája miatt.

egyszerűen elviselhetetlen az a nő.

40 éves, mindenbe utánoz, jönni akar velünk mindenhová, haspóló miniszoknya, a hasa lóg, de ez még a kisebb dolog.

volt olyan, hogy elmesélte, hogy neki elszakadt a gumi a férjével és majdnem terhes lett.

mindent elmesél, hogy sokszor arra kel fel, h a férje lehúzza a bugyiját...

az első napon amikor megismertem a fiát rám írt, hogy ő engem nagyon szeret.

ha itt van a fia állandóan hívogatja, hogy vigye ide-oda, úgy, h van jogosítványa.

ja meg a babusgatás, ha beteg a fia rosszul van (tudni kell, h frontinozik)

azonnal bekapkod 2-3 szem nyugtatót, leguggol megméri a lázát, simogatja és mellé fekszik.

állandóan nyalizik, miközbe tudom, h kibeszél a hátammögött már sokszor vissza hallottam.

és nem lehet vele beszélni, mert ha ezeket elmondom neki úgy megharagszik a semmiért, h a fiát teljesen befolyásolja és megint vele lenne a vitám.

mindenegyes nap elmondja, h mikor költözök már oda, ideje lenne.

40 éves, a testvérével, anya,apa,mama,férj,2gyerekével lakik :) de költözzek oda én isxd

új házat vettek, hatalmas ház, pont s szomszéduk, egybenyitották a 2 hàzat de nem képes 10 lépéssel arrébb költözni. én anyukámmal élek, és a barátom nem ide jön, hanem én menjek oda ahol 2 család lakik egyhàzba megmozdulni sem lehet. és folyamatosan lenéznek, h nem tudok elszakadni anyámtól 19 évesen. hiába mondom, h anya egyedül él itt van hely, lakjunk egy darabig itt. nem mindenáron oda kell menjek, a bolondokhoz. azt is mindennap elmondja, h hagyjam a sulit a melót majd ők eltartanak, de én nem szeretnék kitartott lenni

mit tegyek? már nem tudom elviselni ezt a családot, a barátom is ugyanolyan mint ők, ha kimondom h ‘anyud’ màr lázad is... gyűlölöm őket, tiszta szivemből! hogyan viseljem el őket? hogy birjam ki velük az együttélést?

volt valaki hasonló helyzetben?


2021. febr. 3. 01:23
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

azt még hozzá teszem,hogy kitalálgat rólam dolgokat, mint pl: hogy terhes vagyok, csak titkolom, vagy, hogy én azt mondtam nagyon kicsi a barátom nemiszerve, hogy randizgatok más férfiakkal. 19 éves vagyok, csak a fia volt nekem, vele volt az első alkalmam, szórakozóhelyet még csak videón láttam.

állandóan aztmondja, hogy az ő fia kívül belül gyönyörű, áldott gyermek. szerintem szerelmes belé...

2021. febr. 3. 01:30
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Szakíts a fiúddal. Megváltozni a pasid sem fog, sőt nem is szándékozik.Itt nem csak "anyóssal" van gond.
2021. febr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Utálod őket, "a barátom is ugyanolyan mint ők", utálod a pasidat is emiatt!

Mi a kérdés?

2021. febr. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Biztos kisebbségiek. Náluk az a szabály hogy a lánynak oda kell költözni a fiú családjához és ők eltartják. Sokan laknak egy házban, és a nők dolga a háztartás és a gyerekek nevelése.

Amúgy ha a barátod is olyan mint az anyja akit utálsz, akkor mégis minek vagy vele?

2021. febr. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Szakíts.
2021. febr. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%

Hogy viseld el őket?

Sehogy! Egyátalán nem kötelező.

Ilyen kapcsolatból menekülni kell, nem elviselni.

2021. febr. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Vagy megszoksz vagy megszöksz .
2021. febr. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Run
2021. febr. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
1%
Egy kicsit túl reagálod a dolgokat, vagy is túl nagy teret engedsz ennek a témának, ha szereted a barátod elfogadod amilyen a családjával együtt. Még mindig jobb ez a helyzet mintha kitagadnának és ha ennyire bánt a pletyka miért nem a párod anyját kérdezed meg hogy egyáltalán valós e? Lehet az a személy tudja hogy már kiábrándultál és csak olaj a tűzre..
2021. febr. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
Nincs is anyósod...
2021. febr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!