Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szülés előtt takarítani...

Szülés előtt takarítani segitett valaki?

Figyelt kérdés
Volt kismamáktól érdeklődnék, hogy szülés előtt nektek segített valaki takarítani? Anyós, anya? Nálunk anyósom szeretne nagyon jönni de kicsit frusztrál a dolog és nem tudom fogadjam-e el a segítséget... (vele kicsit néha amúgy is küzdünk a rátelepedés/beleavatkozás miatt) Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 8. 12:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem segített senki, mert nem kértem. Szépen lassan mindent megcsináltam. Anyósom és 1-2 barát ajánlkozott többször is.
2021. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Anyám azzal szokott dicsekedni, hogy még létrára is mászott nagy pocakkal, hogy a függönyt leszedje kimosni. :-D

Én még nem voltam állapotos.

2021. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%

Szülés elött direkt nem kell extra takarítani!

A terhesség alatt meg ugyanúgy takarítottam, mint a terhesség elött.


Nem segített senki, de nem is akartam volna, teljesen fölösleges.

Ha valaki meg netán veszélyeztetett, akkor ott a párja, az az ö feladata ilyen esetben.

2021. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
A férjem segített.
2021. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%

Itt mindig azt lehet olvasni, hogy nagy büszkén írják a nők, a férjjel meg van osztva a házimunka...

Ja most látom az utolsó kettő választ. :)

2021. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Én segítettem a legjobb barátnőmnek, de nem azért, mert kérte. Olyan a viszonyunk, hogy felhívtam, hogy meglátogathatom-e (sajnos nagyon kiszámíthatatlan a munkám, kb. reggel tudom meg, hogy aznap ráérek-e), azt mondta, hogy menjek nyugodtan, ha nem zavar, hogy épp takarít. Aztán ha már ott voltam, beálltam én is takarítani. Mondjuk a porszívózást hanyagoltuk, mert aközben nem lehet beszélgetni.
2021. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

Mit értesz azalatt, hogy szülés előtt?

Mindenórásként nyilván nem nagytakarítottam, de egy hétköznapi takarítás még abba is belefér, ha nem veszélyeztetett terhes valaki.

6-7 hónapos voltam, amikor festettünk és fűtést szereltettünk, utána anyukám segített, mert tériszonyos vagyok és nem tudok létrázni és a lakás 120m2 millió ablakkal.

Ha anyukám nem lett volna, akkor erre elfogadtam volna anyósom segítségét, mert mi jó viszonyban vagyunk.

2021. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem segített senki, se szülés előtt, se szülés után. Szép lassan belejöttem, nem maradtam le semmiről. Jobb volt ez így.
2021. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%

31 hetes vagyok, még nem kellett segítenie senkinek - nyilván a férjemen kívül -, de az anyósom felajánlotta már egyszer-kétszer, hogy segít, ha gondolom. Mondjuk mi jóban vagyunk, szeretjük egymást :)


De nem kellett igazából segítenie, mert bírom még, illetve itt van a férjem is, szóval talán akkor venném igénybe más segítségét, ha ágyban fekvő lennék vagy mondjuk a babaszobában kellene nagytakarítást csinálni, sok hajolgatással és elfgoadnám, hogy ők is érezzék, hasznosak és segíthetnek .

2021. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

Ooo nem . Miert kellet volna?


Amugy nem vagom h ha alapban rendet tisztasagot tartasz akkor miert kellene pont szules elott neki allni nagytakaritani?

2021. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!