Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nehéz elengedni egy...

Miért nehéz elengedni egy fiút és miért könnyebb egy lányt a szülőnek?

Figyelt kérdés

Ez a családban történt

Van egy bátyám (25) és egy nővérem 20 évesek,csak a bátyámnak van párkapcsolata.

Anyámtól folyton azt hallom,hogy jajj a nővéred már igazán találhatna magának egy jóravaló férjet,és kiköltözhetne már.

Bátyámnak mit mond: te vagy az egyetlen kicsi fiam, ügye itt maradsz anyáddal még nagyon nagyon sokáig.

Most ez egy kicsit furcsán lesz megfogalmazva,de néha úgy érzem mintha anyámnak olyan érzései lennének a bátyámmal kapcsolatban hát ilyen "szerelmi" ragaszkodó érzés, ez normális ? Miért alakul ki egy ilyen egy anyában?

Sok ilyet olvasok gyk-n,hogy a mennyem gondosz ellenem hangolja az egy szem pici fiamat...stb...

Egy anya miért nem tudja elvágni a köldök zsinórt a fiánál?. DE közben a lányt már tuszkolná ki az ajtón.


Olyan anyák, anyósok válaszát várom elsősorban akiknek elvették az egy szem pici fiát,mi zajlott le bennetek,miért nem tudjátok elengedni?


2021. febr. 14. 05:08
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Jajj mert most elírtam egy szót már egyből kamu lenne hát nem


Csak jellemeztem anyámat és igen tudunk arról,hogy felvarratatta a melleit,itthon pihent vagy 1 hónapig mindent nekünk kellett csinálni addig nem volt titok

2021. febr. 14. 16:23
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Az is benne van szerintem, hogy sokszor a meny-anyos konfliktus oka a haztartas/fozes/gyerekneveles. Altalaban szerintem egy no sokkal jobb neven veszi ezeket a tanacsokat a sajat anyjatol, illetve vele egyazon velemenyen vannak altalaban, hiszen az anyja haztartasaban nevelkedett, tole tanulta ezeket.

Persze sok anyos tulzasba viszi a beleszolast, a ferjnek meg nem annyira tunik fel -mivel neki meg o az anyja- es megy egybol, hogy mekkora papucs.

Persze ezek csak lehetseges okok, nem altalanos igazsagkent irtam.

Illetve ami meg jogos, itt mindig a no van kiakadva mert hetente akar tobbszor is kotelezo pofavizit van az anyoseknal, ezt nem csoda hogy tulzasnak erzik, de valamiert kevesebb olyan kerdes van hogy a no szuleihez kellene maszkalni. Vagy csak ennyire no tobblet van itt. 😀

2021. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!