Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális, hogy minden hétvégén...

Normális, hogy minden hétvégén át kell menni a párom anyjához, mert hívja a párom, hogy ugorjunk át?

Figyelt kérdés
Nekem már sok, többször volt, összezörrenésünk a párommal, mert én szeretnék több időt vele tölteni kettesben, mert hétköznap a meló miatt alig vagyunk együtt. És az átugrás sem sima átugrás, még ha 1-2 órát lennénk ott, nem... 5-6 órákat, igy elmegy az egész szombat vagy vasárnap.. És nem nincs egyedül az anyja, ott az élettársa. A párom nem problémázik ezen ő bármikor megy, van hogy nélkülem is, mert én nem mentem. Van saját éltem(dolgozok, tanulok). Szeretném a hétvégémet kedvem szerint eltölteni és nem egy fotelben ülve bámulni a tv-t x órán keresztül. Most én vagyok a gonosz, hogy igy érzek? Többször volt, hogy nem mentem és az anyja, már olyanokat mondott, hogy utálom, pedig nem erről van szó, csak nekem az, hogy hetente ott legyek, nagyon sok, havi 1 bőven elég nekem.

2021. márc. 8. 17:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Addig légy határozott amig lehet, ha nem akarsz menni,akkor ne menj, a párod meg igazán felnõhetne már, ha továbbra is ezt fogja csinálni,akkor adjál neki választást.
2021. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj programot hetvegere. Ha lemondja az anyja miatt, hagyd ott.
2021. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt már hasonló kérdés, ahol az após anyós természetesnek vette hogy ha hétvégén nincs munka akkor magától értetődő hogy pici gyerekkel együtt ott vannak náluk(ebéd után hogy azért mégse kelljen rájuk főzni)
2021. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Én ilyen helyzet miatt dobtam ki a volt barátomat... nem normális hogy egy felnőtt ember hétvégente 5-6 órákat ücsörögjön szombaton anyucinál, másnap meg mamucinál. Persze nekem is mindig kötelező volt mennem, mint "a párja".


No comment. A hétvégéin 95%-ban erről szóltak, semmi közös program, kettesben töltött programok, nekem meg elegem lett 1,5 év után.


Nem lepődök meg, hogy ő lassan szakítás óta, ca. 6 éve egyedül van :D

2021. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A csinálj program válaszra: o volt már többször is, hogy terveztem/ünk hétvégére, persze hívta ő az anyukája, hogy menjünk át, erre a párom, mondta hogy xy helyre megyünk és hivta őket is, hogy jöjjenek..
2021. márc. 9. 21:02
 16/20 A kérdező kommentje:
Ekkor is nagyon csalódott dott lettem, mert alig vártam, hogy kettesben mozduljunk ki.
2021. márc. 9. 21:03
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Es Te komolyan ugy elmentel veluk kettesben helyett negyesben?? Oda ahova kettesben akartal. Igy is lett program csak 4en?


Jajj nalunk meg anyuka akarta hogy mi hivjuk el, en megmondtam negyszemkozt paromnak hogy en vele es nem veluk akarok menni. Biztos nem megyek ha mennek. Aztan elmentunk ketten.. :D haha

2021. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk az van, hogy egész hétvégéket kell ott lennünk! Péntek estétől vasárnap estig!!! Borzasztó!!! Teljesen ki vagyok akadva, hogy munka után másnál takarítok,főzök, mosogatok, stb holott a saját házunkba is ugyanezeket meg kellene hétvégén csináljam, pláne 12 orazas után mire hazajövök örülök, ha kifozok. Én ennek a vírusos időnek örülök abból a szempontból, hogy az utóbbi 1 évben kb 5x voltunk anyoseknal.
2021. márc. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell 18-as? Függtök tőlük, kaptatok valami vagyontárgyat ami miatt mégiscsak illik? Vagy csak szimplán ne sértődjenek meg? Olykor azért el kell menni hozzájuk nehogy behálózza őket valaki és életjáradékos/öröklési/eltartási szerződést kössön velük de a mértéken lehet csiszolni
2021. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ne engedj! Ha te nem akarsz menni hozzájuk, akkor ne menj, és ha a párod ennyire nem érti meg, hogy nem normális az, ha minden hétvégén ott lógtok náluk, akkor engedd el ezt a kapcsolatot.

,,Nekem már sok, többször volt, összezörrenésünk a párommal, mert én szeretnék több időt vele tölteni kettesben"

Ha te megpróbáltad felnőtt ember módjára megbeszélni vele, de ő még mindig nem képes felfogni, hogy ez így nagyon nincs rendben, akkor tényleg nem érdemli meg, hogy mellette maradj. Ez az ő baja, hogy felnőtt létére nem képes leszakadni az anyjáról. Nem te vagy a gonosz, te teljesen jól látod a dolgokat.

Meg ez is, milyen már, hogy te kitaláltál valami programot, ahol kettesben tudtok lenni, erre ő meg elhívja a szüleit is. Kivel akar romantikázni? Veled, vagy az anyjával?

Sajnos, nagyon valószínű, hogy ez a probléma nem fog megoldódni. Előbb-utóbb tarthatatlanná válik ez a helyzet. Nem tudnád még egyszer megbeszélni ezt a pároddal?

Nyilván szereted, így az, hogy emiatt szakítsatok, nem egy boldog gondolat a számodra. De ha ő ennyire nem képes észrevenni, hogy az anyja mellett van egy párja is, akkor nem érdemes tovább próbálkozni.

Kívánom, hogy rendbe jöjjön a dolog. Jobbulást!

2021. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!