Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Élettàrsi kapcsolatban élek...

Élettàrsi kapcsolatban élek 9.5 éve.10 éve vagyunk együtt. Párom összeköltözésünk óta havonta 2 hétvégét hazautazik és a szüleivel alszik van hogy 5 napot is ott tölt. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Gyermekünk született 2.5 éve lassan 30 évesek leszünk másik városban lakunk a szüleitől 20km-re. De még most is elmegy kisgyerekkel és ott tölt több napokat. Fodrászhoz volt időpontja 1 nappal hamarabb elment a kisgyermekünkkel s fodrászat után 3. napont jött haza. Szerintetek ez egy külön élő családos anyuka jó hozzáálása a kapcsolathoz? Hogy értessem meg vele azt, hogy családos anyuka akinek a már mondhatni férje mellet a helye és nem a szüleinél aludni? 10 évig tűrtem és elegem lett...külön szoba nincs a szüleinél. Nem is ez a lényeg hanem hogy otthon tölti havonta minimum 2 hétvégét sőtt még van hogy hetköznapokat is ezen kívűl
2018. nov. 12. 21:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanazokat a válaszokat fogod kapni, mint legutóbb.

Valószínűleg nem otthon van, hanem lehetséges, hogy viszonya van.

2018. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Menj utána!
2018. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
megcsal,te meg csak hagyod, ha egyutt elek valakivel akkor az nem megy mashoz aludni, persze rendkivul indokolt esetven elfogadhato de az en eletemben ilyen meg nem volt
2018. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Már volt.. 10 év.. Ilyennel 1 évet se maradok.. Nem lepődnék meg h a másik családjával lennne halottunk már ilyet..
2018. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Én nem írtam még ki ez az első kérdésem az oldalon. Kisgyerekkel együtt megy el a szüleihez csak nem aznap jön haza hanem napok után. Megkértem hogy mostmàr ilyen ne legyen nem alhat otthon mert már lassan 30évesek vagyunk és egy mondhatni feleségnek akinek gyermeke is van a ferje mellet éjjszaka a helye..akkor csak támadásokat kapok! De nost a szülei fognak következni ha szépszóval ha nem..elmondom nekik is hogy még egy ilyet megmernek tenni vagy ők csalják el menjen aludni vagy magátol talalja ki akkor a kisfiam marad nálam a lanyuk meg mehet nyugodtan pizsama partyzni.. ha ennyire nem bír elszakadni tőlük akkor legyen de a gyerekem nélkül menjen.
2018. nov. 12. 22:49
 6/31 anonim ***** válasza:
41%
Én otthagynálak szegény nő nem csoda h menekül tőled..
2018. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Valoszinu a verés elöl megy haza a gyerekkel m hogy tudjon pihenni.. :( Én exem még dolgozni se engedett..
2018. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
kinek gyermeke is van a ferje mellet éjjszaka a helye.. Férj esküvő után leszel.. Élletárs vagy.. 10 éve nem ohajtod elvenni.. Itt nálad van a hiba..
2018. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%
Az a nem normális hogy nem tudtok elkotelezodni egymás mellett és házasságot kötni 10 év után. Mit vársz? Hazamegy, mert megteheti, nincs felelőssége, mivel nem is vállalatok egymás iránt felelősséget, mert nem vagytok hazasok. Igen ez lenne igazából a házasság lényege, de sok ember "csak papírnak" fogja fel sajnos.
2018. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
73%
Neked is vele kene menned, hiszen ha a parja vagy akkor mindenhova egyutt kellene mennetek, milyen dolog az hogy te nem mesz vele ha?
2018. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!