Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik megoldották az anyós...

Akik megoldották az anyós konfliktust, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Hogyan sikerült dűlőre jutni?

(Mi volt az előzmény, mi lett a megoldás?)

Köszönöm


2021. márc. 9. 15:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
A férjem közel 2 évre megszakította vele a kapcsolatot. Na ez használt. Nem én kértem hanem neki lett elege a rólam szóló hazugságoknak. Azóta tényleg változott a hozzánkállása. Nem kényszerű jópofi hanem egész normális a kapcsolatunk vele.
2021. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
8- milyen magyarázkodás a saját házadban? Nem mesélnéd el?
2021. márc. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

Pár száz kilométerre költöztünk, Magyarország egy élhetőbb részére. A védelmemre szól az is, hogy az én szüleim is olyan messze laknak.

Nem voltak nagyon durva dolgok, de az lett volna. Látom hogyan bánik/beszél sógornőmmel, hogy ócsárolja a családját, mindig a sógornő hibás mindenért (második felesége sógornak).


Nem vitáztam vele, mindig hagytam érvényesülni, nem szóltam vissza, csak ignoráltam, ha olyat mondott. Én már korábban pár jelből-beszólásból éreztem, hogy miként vélekedhet rólam.


Most már elvileg kedvel nagyon, de persze hiszen távolság van.

Én bírom a stílusát, de aztán mondta, hogy majd ha lakásunk lesz több hétre beköltözik hozzánk segíteni. Meg mást is. Nagyon introvertált vagyok, amit ő nem ért és már gúnyolódott is rajta. Így hogy ilyen "messze lakunk" nem jön gyakran és hosszú időre.

Apóssal elváltak szerintem ez is közrejátszik.


Férjemet naponta felhívja, ez nem zavar. Viszont ha nem veszi fel engem kezd hívogatni és idegállapotban kérdezgeti mi történt. El lehet képzelni, mi lett volna, ha a falujukba költözünk-ahogyan anyós tervezte.

2021. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

13 vagyok, szomorú volt olvasni a többi választ.

Nálunk többször éreztem, hogy vágyik erre, hogy szétmenjünk.

Kiment több hónapra külföldre dolgozni férjem. "Aztán nehogy valami csinos nővel megcsaljad"

Aham köszi. :)

2021. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%

8 vagyok. A magyarázkodás:- miért van macskám (fia előtt is volt)

-miért nem segítek az alkoholista apámnak (szerinte kötelező)

-miért ilyen a bútor a fal a szomszéd

-miért nem tanárként dolgozok

2021. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%
Anyósom áskálódott velem szemben, de mivel messze laktunk és a feleségem levált az anyjáról, így nem volt gond. Soha nem szóltam be az anyósomnak. Miután megházasodtunk és lakást vettünk teljesen megbékélt és mondta, hogy ha bármi panaszom lenne a lányára, akkor szóljak.
2021. márc. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán találkozunk velük. 🤷🏼‍♀️

2-3 havonta egy ebéd. Többszáz kilométerre lakunk. Így nincs ideje az anyósnak kavarni.

2021. márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Elástam a kukoricásban.
2021. márc. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy oldottam meg hogy össze sem vesztünk, és működik. Egy csomó kommentbe olvastam hogy szakítás, meg szétszedett minket. Ne legyetek már ilyen naívak, hány évesek vagytok, 16? A szakításhoz 2 ember kell, és nem egy harmadikra mutogatni. Én ha valakit szeretek és kitartok mellette az sem érdekel ha egy priuszos öreglány az anyósom, ne higgy nekik kérdező, hamár nem bírod önállóan megoldani selejtezd ki a selejtes válaszokat. Szánalmasak vagytok.
2021. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Legfeljebb úgy válassza szét őket hogy megöli az egyiket, de aztán megy a mami a börtönbe mert akkor ugyanilyen naív volt mint ti ha elhiszi hogy megússza.
2021. márc. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!