Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kezeljem, hogy a párom...

Hogyan kezeljem, hogy a párom szülei így bánnak a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Pár hónapos babáról van szó. Mióta megszületett, egyre rosszabb a helyzet. Az apai nagyszülőknek elég "érdekes" gyereknevelési nézeteik vannak, ami engem nem is érdekelne, ha nem művelnék ezt a gyerekemmel. Mondogatták, hogy hagyjam sírni, ne ringassam meg hisztis ez a gyerek...ezeken még túlléptem. De már akárhányszor itt vannak, sír a gyerek, pedig amúgy vidám természetű. A sok idegesítő dolog mellett, ami most végleg kiakasztott, hogy a pár hónapos anyatejes gyerekkel meg akarták kóstoltatni a bort. Igen, a bort. Még jó, hogy ott voltam és megakadályoztam, mert egy pillanaton múlt. Férjemnek mondtam, ő is ideges lett, szólt is nekik, hogy ezt nem kéne. De ott tartok, hogy nem akarom őket a babám közelébe engedni. Csak a férjem meg jóban van a családjával és nem szeretném őt sem megbántani, így is elég rossz neki ez az egész, mert ő is látja, hogy mi a helyzet. Meg nem hiszem, hogy megszakítaná velük a kapcsolatot. Ti mit tennétek? Vagy aki hasonló helyzetben van, hogyan kezeli?

2021. ápr. 5. 17:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy pillanatig nem lehetne velük a gyerek, de ha nem állítanának magukon, akkor teljes eltiltás.
2021. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A hagyjuk sírni a babát és ez csak hiszti a németektől ered. Ezeket egy náci nő találta ki és sajnos itt maradt velünk, sokan elhitték. Az én apósom új felesége játsza a nagymamát. Én is megkaptam, hogy hagyjam nála az anyatejes babám majd ő leszoktatni a sírásról. Karácsonykor felpofozta a másfél éves kisfiamat, mikor egy pillanatra kimentem a szobából. Gusztustalan egy nő kívül, belül.
2021. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a harag beszél belőlem, de ez nálam azt jelentené, hogy nagyszülősködésnek annyi.
2021. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom dettó ilyen. Egy percre sem hagytuk egyedül a gyerekkel... Semmilyen szóból nem ért. Neki mit beszél egy csitri, amikor ő már felnevelt 3 gyereket... 😂
2021. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok. Még annyi, hogy ha a jövőben mégis a gyerkőc közelébe jutnak (ha rajtam múlna, ezt sem engedném), erre az esetre bekamerázni a lakást, ha esetleg mégis akár csak egy percre egyikükkel (mondjuk csak egyik szülő van otthon, és pl. WC-re megy), és azalatt hasonlót megpróbál, a feljelentéshez legyen valamitek.


Ilyet nem lehet hagyni.

2021. ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"eltiltani" nem akarom őket a babától, a férjem miatt. De innentől szigorú határokat szabok.

14-es, pontosan ez van nálunk is...

2021. ápr. 7. 09:20
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Óh hát én ezt könnyen megoldanám..

Mikor jönnek leülnek eléjük állni és elmondani. A ti gyereketek. Te szülted. Te vagy az anyja a férjed az apja. A szabályokat ti hozzátok. Beleszólás nincs. Nem érdekel ő mit hogyan csinált x éve a gyerekeivel. Amennyiben nem tetszik lehet menni a gyereket meg nem fogod engedni. Ennyi.

2021. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szegény férjed... :'(
2021. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!