Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék, ha az anyós az...

Mit tehetnék, ha az anyós az agyamra megy?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal (22F) és egyszerűen megutáltatták a szülei magukat velem.

Mielőtt összejöttünk és az első komolyabb beszélgetésünk volt, akkor is az anyja hívogatta hogy szereti, meg hogy siessen haza, mert tanulnia kell.

Olyanokat mondott még neki az anyós, hogy ne legyen velem, mert ha mi egy pár leszünk, abból csak baj lenne.

Most még koncentráljon a tanulásra, legyen otthon stbstb.

Meglepődtem, de miután összejöttünk eleinte nagyon kedvesek voltak velem.

Aztán az anyja elkezdett célozgatni, hogy mi lenne ha elmosogatnék helyettük, meg kitakarítanék, mert sokat vagyok náluk és szerintük ott lakok.

Nem értettem, mert saját magam után mindig mindent eltakarítottam egyből és enni sem ettem soha náluk, hanem magamnak rendeltem, plusz otthon fürödtem meg. Még csak azt se mondhatnák, hogy elkényelmesedtem náluk.

A párom nem szokott hozzám jönni, mert apum elég idős és idegbajt kap(na), ha este 8 után (amikor ő már alszik) felébresztenénk őt bármi kis zajjal. Én pedig munka miatt este érek haza.

Szóval náluk szoktunk lenni és az anyukája teljesen rátelepszik.

Eljátsza hogy beteg, aztán hisztizik hogy a fia nem foglalkozik vele eleget, mi van ha elviszi a mentő stb.

Ha ott vagyok náluk mosogassak el helyettük is mindent meg takarítsak ki mert elvárják.

És egy nagyobb konfliktus volt, mert nekem támadtak szó szerint, hogy minek vagyok ott annyit és hogy nem vendég vagyok. Nagyon flegma és undorító stílusban.

Nem tudom így hogy tudnánk találkozni normálisan, ha meg nem vagyunk otthon folyton hívogatják.

Ha direkt nem veszi fel, akkor meg kapja az ívet, hogy jajj mivan ha szegény anyja rosszul van.

Nem birom már ezt elviselni.

Mit lehet kezdeni az ilyen emberekkel?

Még sajnos nem tudunk összeköltözni se mert nem stabil a munkahelyünk ès jobbat nem találtunk egy ideje már.


2021. ápr. 20. 00:41
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
89%
A te apádra tekintettel kell lenni, de a hapid szüleire nem? Hogy is van ez? A hideg rázna tőled, hogy játszod a nagylányt, meg én megyek a te agyadra úgy, hogy te pofátlankodsz hozzám, mert a te apád miatt hozzátok nem lehet menni. Attól is tarthat a hapid anyja, hogy odaszülsz, ha már ennyire pofátlanul odajársz úgy, hogy egyértelműen kifejezték, hogy zavaró tényező vagy.
2021. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim válasza:
50%

#31


Nem azt mondtam h az összes. Vannak kivételek de valahogy a többség mégis az... soha semmi nem jó nekik. Anyumat is üldözte az anyósa. Franc se érti mire jó ez..

2021. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
92%
Azt írod anyósod agyadra megy. Valószínűleg te is az övère. Apud pihenèsèt tiszteletben tartjàtok, akkor illene megbèszèlni a pasid szüleivel is, hogy mennyi időt lehetsz ott, hogy ne zavard őket sem. Esetleg ez nem jutott eszedbe, hogy megbeszèld vele?
2021. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
72%

Ha hetente 3-4 napot ott alszol, tehát többet,mint otthon, akkor gyakorlarilag mondhatni, hogy ott laksz. Akkor viszont illik besegíteni egy kicsit. Ezzel szerintem nincs probléma, legfeljebb az anyós ezt tálalhatná kedvesebben is.


"az anyja hívogatta hogy szereti, meg hogy siessen haza, mert tanulnia kell."


Ez mondjuk nagyon gáz. Engem sosem hívogatott huszonéves koromban anyám azzal, hogy siessek haza,mert tanulnom kell. Magamnak szépen beosztottam.


"Eljátsza hogy beteg, aztán hisztizik hogy a fia nem foglalkozik vele eleget."

Erre én pl. csak azt tudom írni, hogy azért gáz, mert nem a fia a férje. A gyerekünket sosem kellene férj vagy barát pótléknak használni.

2021. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
84%

34# neem, felnottesebb a gyk- n panaszkodni mint megbeszelni🙂

Birom hogy azt írod kerdezo milyen jó fejek a te szuleid de oda nem mehettek. Neha vendegul latni meg kerulgetni nem ugyanaz. A mosogatason ne lovagolj, irtam mar hogy ez kb ilyen vedd eszre magad beszolas. Remelik ezek miatt nem fogsz ott kotlani. Tudom hogy anyós is túltolja, de nem kene ott lenned. Esetleg vallald a konfliktust otthon is ne csak masnal nagylanykodj.

2021. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk ne lopd ott a napot???


Megértem az anyukát is, hogy a nemlétezője kivan, hogy állandóan (értsd heti min. 3-4x) ott héderelsz.

2021. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
87%

nem vagyok állandóan ott, hanem leginkább náluk találkozunk és este meló után csak ott alszok és utána megyek dolgozni, vagy haza. - magyarul, szinte minden este ott lézengsz náluk.


Én mondjuk játszmázás helyett kerek-perec közölném, hogy nemkívánatos személy vagy, pont. Jöhetsz, de nem minden nap, és szépen haza lehet menni aludni.


Nagyon bunkó vagy, és az a baj, hogy fel sem tűnik :(

2021. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim válasza:
32%
Ha a pasi ennyire vonzódik az anyjához sohasem fogtok tudni kijönni hidd el! Az lenne a leghelyesebb ha ő is tenne valamit érte hogy te boldogabb legyél de ha neki így jó s nem változtat akkor ebből még nagyobb baj is lessz! Üljetek le kérd meg hogy álljon ki melletted s arra is kérd meg, hogy védjen meg és mondja meg az anyának a 2x2-őt! De ha nem teszi akkor mindig csak második nő maradsz az életébe! És az anyja lessz az első!
2021. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
81%

Találjatok szobát 1-2 órára,hogy együtt lehessetek, a rendelt kajád árából kitelik!

Utána lábujjhegyen hazalopakodsz és megvacsorázol.

2021. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
89%

"csak" ott alszol....???


Az már félig ottlakás...

2021. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!