Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék, ha az anyós az...

Mit tehetnék, ha az anyós az agyamra megy?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a párommal (22F) és egyszerűen megutáltatták a szülei magukat velem.

Mielőtt összejöttünk és az első komolyabb beszélgetésünk volt, akkor is az anyja hívogatta hogy szereti, meg hogy siessen haza, mert tanulnia kell.

Olyanokat mondott még neki az anyós, hogy ne legyen velem, mert ha mi egy pár leszünk, abból csak baj lenne.

Most még koncentráljon a tanulásra, legyen otthon stbstb.

Meglepődtem, de miután összejöttünk eleinte nagyon kedvesek voltak velem.

Aztán az anyja elkezdett célozgatni, hogy mi lenne ha elmosogatnék helyettük, meg kitakarítanék, mert sokat vagyok náluk és szerintük ott lakok.

Nem értettem, mert saját magam után mindig mindent eltakarítottam egyből és enni sem ettem soha náluk, hanem magamnak rendeltem, plusz otthon fürödtem meg. Még csak azt se mondhatnák, hogy elkényelmesedtem náluk.

A párom nem szokott hozzám jönni, mert apum elég idős és idegbajt kap(na), ha este 8 után (amikor ő már alszik) felébresztenénk őt bármi kis zajjal. Én pedig munka miatt este érek haza.

Szóval náluk szoktunk lenni és az anyukája teljesen rátelepszik.

Eljátsza hogy beteg, aztán hisztizik hogy a fia nem foglalkozik vele eleget, mi van ha elviszi a mentő stb.

Ha ott vagyok náluk mosogassak el helyettük is mindent meg takarítsak ki mert elvárják.

És egy nagyobb konfliktus volt, mert nekem támadtak szó szerint, hogy minek vagyok ott annyit és hogy nem vendég vagyok. Nagyon flegma és undorító stílusban.

Nem tudom így hogy tudnánk találkozni normálisan, ha meg nem vagyunk otthon folyton hívogatják.

Ha direkt nem veszi fel, akkor meg kapja az ívet, hogy jajj mivan ha szegény anyja rosszul van.

Nem birom már ezt elviselni.

Mit lehet kezdeni az ilyen emberekkel?

Még sajnos nem tudunk összeköltözni se mert nem stabil a munkahelyünk ès jobbat nem találtunk egy ideje már.


2021. ápr. 20. 00:41
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
37%

1. Nem az anyósod.

2. Nem kell vele foglalkozni, amig a pasit nem érdekli, nincs baj

2021. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom mit varsz? Vilagosan kozoltek hogy unják hogy orokke ott vagy. Oke a stilus durva, a mosogattatas stb taktika h ne akarj odajarni. Megis odajarsz ..akkor ki a hibas? Lehet mondani hogy a pasijat nem erdekli addig nem baj, csakhogy a pasi nem onallo eletet el hanem a szuloknel dekkolnak.

En magambol kiindulva nem lennek ott ahol nem akarnak latni.

A hivogatas stb eleg beteg, azert tenyleg le kell allitani, mert nem normalis hogy nem hagy 5 perc nyugtot a fianak.

2021. ápr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Kedves második.

Akkor mégis hogyan találkozzunk?

Nálunk kizárt és költözni még egy jó ideig biztos nem tudunk.

2021. ápr. 20. 01:21
 4/54 anonim ***** válasza:
95%
Kísértetiesen hasonlít a történeted egy barátnőméhez, ők is így kezdték. Őszintén mondom kérdező, menekülj! Elhiszem, hogy szereted a párod, de gondolom ha ő 22, akkor te is ilyen korosztály lehetsz, erre akarod áldozni az éveid? Barátnőm végül teherbe esett, megtartották, de a mamahotelből nem tudtak kiszabadulni, persze ígérgették neki, hogy változások lesznek, hát csak rosszabb lett. Egy gyönyörű, kedves, mindig vidám, életerős lány volt, most egy telljes idegroncs, minden nap sír és gubbaszt a szobájukban, jelenleg anyaotthont keres, imádja a párját, de nem bírja tovább a srác családját. Ne várd meg, míg ide jutsz!
2021. ápr. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
63%

Párod nem áll ki melletted, hogy nem cselédnek visz oda?

Mennyit vagy náluk?

2021. ápr. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
87%
Engem amikor elvitt bemutatni, bár ez időszámításunk előtt volt, konkrétan nem szóltak hozzám. Csak oda álltak elem és néztek. A mai napig nem tudom, hogy mit néztek mert teljesen átlagos kinézetű nő vagyok szerinte. Ronda sem vagyok de vilagszepe sem. Majd miután szegyenkezve elvonoltunk az anyukája berontott a szobába hogy ennek e egy kis kolbászt.
2021. ápr. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
95%

Mit tehetnél?

2 dolgot.


1. Kilépsz a kapcsolatból

2. Türsz


1 éves kapcsolat még kb a "rózsaszín felhő" időszaka. Én 9 éves kapcsolatnak vetek éppen véget, és sokkal roszabb okokból. Ha valami nem megy, nem kell erőltetni.


Netek is ezt javasolnám.

2021. ápr. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim válasza:
11%
Minek akaszkodsz egy 22 éves fiatal srácra? Neki tanulnia kell, dolgoznia, pénzt keresnie, szexelni érett nőkkel, utazni,...
2021. ápr. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
89%

Találkoztok este nyolcig nálatok, aztán szépen hazamegy a srác.

Az anyjának mennyire van igaza a tanulás kapcsán? Ugyanúgy sikerülnek a vizsgák, mint mielőtt összejöttetek?

2021. ápr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagytok hàzasok, ebből még bármi lehet. A szülei vilàgosan a tudtodra adtàk, hogy nem akarnak ott látni, ennyi tartás legyen benned, hogy nem mègy oda. Meddig kell, hogy megalàzzanak, hogy észre vedd? Ha nàlatok együtt tudtok lenni, aludjon a pasi nàlatok. Ennyi kritèriumot be lehet tartani, hogy maradjatok csendben, és akkor apudat nem zavarjàtok.
2021. ápr. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!