Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért változott meg anyósék...

Miért változott meg anyósék viselkedése?

Figyelt kérdés

Röviden :amíg ismerkedtünk nagyon kedvesek voltak, ahogy komolyabb lett összeköltöztünk, lett baba teljesen megromlott mert bábáskodtak. Mindent jobban tudtak, akartak nekem megmondani mit hogyan kellene. A férjem kiállt értünk, igy csak egy évekig tartó közönyösség maradt. Beszéltünk ugyanúgy de a sebek ott voltak.

Amióta viszont a férjem húga talált magának egy pasit újra normálisak.

Más nem történt, és mással nem tudom magyarázni,de ez így van.

Miért? Mi változott bennük?


2021. máj. 4. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Elégedettebbek veled, mint a húg pasijával.
2021. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Akkor értékeljük a jót, amikor kapunk rosszat is mellé! Az előző válasz szerintem talált. De hogy nekik lelkifurdalásui legyen, amiért anno Veled olyanok voltak, azt ne várd! Isten nem vér bottal.
2021. máj. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Eddig a húgon nem tudták köszörülni a nyelvüket, most ő van soron. De azt tényleg ne várd, hogy tőletek bocsánatot kérnek (akár kéne, akár nem).
2021. máj. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze én sem gondoltam hogy most megjavultak, csak furcsáltam a dolgot. Após tegnap este mesélte a férjemnek hogy kiderült, hogy a pasi körül sok dolog zűrös és nem tudja meddig lesznek egyáltalán együtt. Ezt mondta a férjemnek.
2021. máj. 5. 11:18
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Így végképp biztos, hogy találtak valakit, akim jobban megy a nyelvköszörülés. 3-as vagyok.
2021. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

:O Ugyanez volt nálunk. Sógornak új felesége lett, ő lett az új célpont.

Undorítóan beszél róla anyós...ahogy rólam is anno.

2021. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De még nem hallottam hogy bunkók lennének vele. De az tény, hogy a mi kapcsolatunk a férjemmel már nem olyan érdekes, nem engem figyelnek hanem őket. Valószínűleg vele is előbb utóbb elkezdik a szemétkedést?

Mert velem is évekig amíg nem lett komoly, nagyon kedvesek voktak, sőt túlságosan is. Aztán jött a feketeleves.

2021. máj. 5. 14:47
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Nálam ez a korszak most kezdődik, sajnos. Össze költöztünk és mintha tett volna egy fordulatot kötekedő lett, mindenbe beleszólt stb.

Ha lesz második gyereked akkor lehetséges hogy az újra kijön belőle ez a viselkedés.

Örülök neki hogy a férjed kiáll melletted. Az enyém nem ezt teszi, azt mondja hogy az anyja ilyen volt mindig is.

2021. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van második is akkor sem volt úgy nagyobb változás a szokásos szar volt.
2021. máj. 5. 18:13
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Ja, akkor nem tudom sajnos, ez tőle függ hogy milyen lesz.
2021. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!