Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan akadtam ki ha az...

Jogosan akadtam ki ha az anyosom engedelyem nelkül posztolt ki kepeket a kisbabamrol?

Figyelt kérdés
A ferjem szerint tulzok. Ma anyos vigyazott a 4 honapos babamra 2 orat, az idö alatt tele posztolta a facebookjat a kislanyom kepeivel, en nagyon meg valogatom mit teszek ki a netre a gyerekemröl, de mint anya igenis jogosnak erzem azt, hogy ha valaki kepet tenne ki rola elötte meg kerdezze szabad e. A masik dolog, hogy a kislanyomat sose ringatom altatashoz, napközbe jatszunk ölbe is van de alvasnal nincs ringatas, anyos ezt is meg szegte. Mondtam, hogy többet nem szeretnem ra bizni a babat ha fel rugja a nevelesi elveimet, erre a ferjem teljesen kiakadt. Ne ertsetek felre nem anyossal van baj, ugyan ezek a szabalyok a sajat anyamra is ervenyesek

#Facebook #Babafoto
2021. máj. 5. 20:46
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
Egyszerüen nem adtak fel a kenyelmüket, a sajat anyam sem. Ez van. En haza jöttem meg mutatni a babat.
2021. máj. 5. 22:41
 22/57 anonim ***** válasza:
23%
Tulreagalod. Ilyen menytol ovjon meg az eg. Vagy inkabb a menyecsket tolem?😝😝
2021. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
61%
Nincs kötelező kezelési utasítás a gyerekhez, 19-es (kivéve nyilván az egészsége veszélyeztetését), a gyerek nem az anyja tulajdona. Ha odaadja másnak vigyázni, akkor vegye tudomásul, hogy az a másik másképp fog hozzá nyúlni, mert a nagyanyja, és nem fizetett házicseléd. Ha nem tetszik, nem kell rábízni a nagymamára, akkor megoldják nélküle.
2021. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
62%
Kepet ne is engedd szerintem sem.
2021. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
50%

Szerrintem is iszonyúan túlparázod a dolgot, ő most büszke az unokájára, gondolom nem pucér fotókat posztolt a gyerekről.

Ami pluszban nagyon irritáló benned, az a mondatod, hogy "az anya véleményét ki kell kérni". És az apáét? Neki talán nem a gyereke? Nálatok pedig, ezek szerint, apukát nem zavarja (sőt, még rád van kiakadva), ergo az "engedély" megvan adva anyósnak a fia által, aki a gyerekapja.

A ringatós dolog kicsit neccesebb, de pár alkalom miatt nem ehhez fog hozzászokni a kicsi, gondolom nem olyan gyakoriak ezek az ottalvások.

2021. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
91%

A képpel kapcsolatban részben adok igazat.

Az alvással? 2 órát vigyázott rá, 2! Nem pedig egy egész napot.

Megsúgom a gyerekek folyamatosan "elromlanak" ami ma bevált holnap már lehet nem fog.

Nem másra kell haragudnod mert nem jöttek csettintésre segíteni szülés után hanem a majom férjedre. Neki kellett volna otthon maradni segíteni. A gyereket magadnak és neki szülted.

Senkinek nem kötelező ugrania mert te szültél.

Más császárral egyedül elboldogul..

2021. máj. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%
2 óra alatt nem romlik el egy gyerek,gondolom felöltöztetve fotozta a gyerekét ebben sincs semmi gond ,az hogy ringatva altata El na bumm ,máskor szóljál hogy mit ne csináljon.
2021. máj. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
49%

"A képekkel kapcsolatban egyetértek. Rengeteg a pedofil"


3zt valaki fejtse már ki nekem. Egy x idős, normálisan felöltöztetett gyerek fényképe hogy hozható kapcsolatba pedofíliával?

2021. máj. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
76%

A kép miatt igazad van. Mi megbeszéltük, h nem teszünk fel képet. Ha valaki megszegné én is kiakadnék, és itt lenygetelen, hogy ki mit gondol, ha az apjával ebben egyetértünk.

A ringatás meg, nézd, tényleg gyorsan változnak, egy ringatástól nem romlik el. A 4 hós alvásborulás is lehet már.

2021. máj. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
0%
24, 26, 27 👍🏻👍🏻👍🏻
2021. máj. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!