Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan akadtam ki ha az...

Jogosan akadtam ki ha az anyosom engedelyem nelkül posztolt ki kepeket a kisbabamrol?

Figyelt kérdés
A ferjem szerint tulzok. Ma anyos vigyazott a 4 honapos babamra 2 orat, az idö alatt tele posztolta a facebookjat a kislanyom kepeivel, en nagyon meg valogatom mit teszek ki a netre a gyerekemröl, de mint anya igenis jogosnak erzem azt, hogy ha valaki kepet tenne ki rola elötte meg kerdezze szabad e. A masik dolog, hogy a kislanyomat sose ringatom altatashoz, napközbe jatszunk ölbe is van de alvasnal nincs ringatas, anyos ezt is meg szegte. Mondtam, hogy többet nem szeretnem ra bizni a babat ha fel rugja a nevelesi elveimet, erre a ferjem teljesen kiakadt. Ne ertsetek felre nem anyossal van baj, ugyan ezek a szabalyok a sajat anyamra is ervenyesek

#Facebook #Babafoto
2021. máj. 5. 20:46
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
63%
Jé, Te írtál az Asszonysutyorgóba is, méghozzá ugyanezt!
2021. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
59%
#51 és ott majdnem 1400 hozzászóló leirta, hogy kicsit túl reagálta és inkább örüljön hogy van akire rábízhatja a picit 🙄
2021. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
58%
Akkor mostmar 1450en írták le neki szóval reméljük elhiszi😆
2021. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim válasza:
46%
Szornyu milyen bunko menyek vannak! De az elet visszaadja nektek! Ha felnő a kicsi fiatok meghazasodik majd a menyecske szid mindenert titeket nektek se lesz jo aljas bunkók
2021. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
63%

A képfeltöltés síma BTK-s ügy, a másik meg bunkóság.


Sohasem értem ezeket a tisztesség én megőszült vén hülyéket, hogy az unoka születésekor miért gondolják azt, hogy megint fiatal anyukák lettek?


Nem lettek.


66f.

2021. máj. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim válasza:
40%

Az én anyósommal lenne ennyi problémám csak mert büszkélkedik az unokával az 5 emberes öregasszonnyal teli fiókjába akiket tuti ismertek és mert dadálta...


Bár ennyi gondom lenne csak. A szülők nevelnek, a nagyszülők kényeztetnek.. az én anyósomék a gyerekről sem akarnak hallani..

2021. máj. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%

A ringatás elemi szükséglet. Minden mozgásfejlesztő terapeuta (Dévény, Kulcsár féle, hrg, tsmt stb stb) alkalmazza, mert ritmusa van, biztonságot ad.

Ezt megvonni egy pici babától nagy butaság!

2021. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!