Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kapok büntetést a rendöröktöl...

Kapok büntetést a rendöröktöl ha megálitnak és a kisbabámrol nincs nálam semmi irat?

Figyelt kérdés
Sziasztok.szlovákiai magyarként átszeretnék menni picit a rokonokhoz tatabányára autoval csak a gond az hogy vinnénk a kisgyerekünket is aki most lesz egy éves.de még nincs neki utlevele csak születélsi levél.amit a hivatal adott.ugy hallotam hogy az utlevél szükséges,ellenkezöleg büntetést kapok.igaz ez?és ha igaz akkor mennyi a bünti?válaszokat elöre is köszi!
2017. aug. 30. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Személyit csináltass neki.
2017. aug. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem a büntetés a legrosszabb. Ha nem tudod igazolni a kisgyermek kilétét, akár be is kísérhet, értesítheti a gyámügyet, stb.

Nem tudom Szlovákiában hogy van, itthon vagy személyivel vagy útlevéllel viheted a gyermeket külföldre. Általában személyit csináltatnak a szülök, EU-n belül tökéletes.

De. Más kérdés, hogy vajmi kicsi az esélye annak, hogy Tatabányáig rendőrbe botlasz, illetve az olyan rosszindulatú lesz, hogy bekísér. Szerintem max. figyelmeztet.

2017. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az EU-n belül KÖTELEZŐ a gyereknek vagy útlevél, vagy személyi...
2017. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!akkor marad az utlevél.
2017. aug. 30. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!