Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan akadtam ki ha az...

Jogosan akadtam ki ha az anyosom engedelyem nelkül posztolt ki kepeket a kisbabamrol?

Figyelt kérdés
A ferjem szerint tulzok. Ma anyos vigyazott a 4 honapos babamra 2 orat, az idö alatt tele posztolta a facebookjat a kislanyom kepeivel, en nagyon meg valogatom mit teszek ki a netre a gyerekemröl, de mint anya igenis jogosnak erzem azt, hogy ha valaki kepet tenne ki rola elötte meg kerdezze szabad e. A masik dolog, hogy a kislanyomat sose ringatom altatashoz, napközbe jatszunk ölbe is van de alvasnal nincs ringatas, anyos ezt is meg szegte. Mondtam, hogy többet nem szeretnem ra bizni a babat ha fel rugja a nevelesi elveimet, erre a ferjem teljesen kiakadt. Ne ertsetek felre nem anyossal van baj, ugyan ezek a szabalyok a sajat anyamra is ervenyesek

#Facebook #Babafoto
2021. máj. 5. 20:46
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
53%
Döntéseket csak magaddal kapcsolatban tudsz hozni, más cselekedeteire vonatkozóan nem. Ilyen hatást csak azzal a döntéseddel tudsz elérni, hogy nem bízod másra a gyereket. Csakhogy ennek a döntésednek is lesznek következményei, amiket neked kell viselned. Például elmagányosodsz, de akkor már késő lesz visszafordítani. Nem nálad van a bölcsek köve.
2021. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
67%

De igen, csak ott sem értett vele egyet szinte senki!

Az arrogancia pedig maradt, pedig azt is sokan kifogásolták.

A nagymamát alkalmazottnak gondolja, akinek ő parancsol, a nagymama pedig engedelmeskedik!

Eszébe sem jut megbeszélni a nagymamával, hogy ő mit, hogyan szokott csinálni, csak hajtogatja, hogy az ő szabályait nem szegheti meg senki!

Az, hogy még a férje sem áll ki mellette, még akkor is hiszi, hogy csak neki lehet igaza.

Most még fújhatod a szabályaidat, veszekedhetsz a férjeddel, a nagymamával, de ne hidd, hogy majd az óvodában vagy később az iskolában érdekelni fog valakit a te szabályaid!

2021. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
49%

Nem olvastam el az összes kommentet, de velem is fordult elő hasonló.

Anyósom profilképnek állította be a gyerekünket kérdés nélkül, majd elérhetetlenné vált... A férjem hagyott neki egy csomó üzenetet, hívta őt is és az apját is százszor és másnap sikerült leszedetni vele. Volt sértődés, de már túllépett rajta.

Nevelési elveinkkel szemben is harcol és ezért mi sem hagyjuk egyedül vele a gyerekeinket. Jó lenne rábízni, mégiscsak felnőtt, aki már felnevelt egy gyereket, de amikor kifejezetten kérünk valamit (pl. ne adja oda a 3 évesnek az ő féltett gyerekkori tányérját) és csakazértis máshogy cselekszik, akkor ez van. Úgy kezeljük, ahogy egy ennyire megbízható embert. Felügyelettel 🤷‍♀️

2021. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
50%
A fotós dolgot megértem, de akkor sem ripakodnék rá anyósra, hanem megkérném, hogy legközelebb ne tegye vagy előbb mutassa meg. A többinél viszont szerintem nincs igazad. Valamiért csomó anyuka úgy gondolja, hogy a gyerek az az ő tulajdona és senkinek semmi köze hozzá, sokszor még a saját apjának se. A gyerek nagymamájáról van szó, amíg nem veszélyezteti addig azt és úgy csinál vele amit jónak lát. Nyilván nem akar neki rosszat. A gyereknek csak jó, ha sokan veszik körül, semmi baja nem lesz ettől. Kicsit lazíts.
2021. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
48%

1. túlreagálod - oké, vannak szabályok, amiket illik betartani, de hadd unokázzon már. Amíg nem ad neki olyan ételt, amit nem ehet (mert kicsi hozzá), meg nem veszélyezteti, mit pattogsz? Ringatta, és? Tragédia :D


2. a képekkel kapcsolatban igazad van

2021. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
84%
Tehát úgy kéred számon az Anyóst a ringatásért, hogy te nem is tudtál róla hogy vigyáz rá, előtte meg se tudtad vele beszélni a szabályokat és aztán ezen picsogsz. Hát ne haragudj, eddig veled voltam, egyetértettem veled többnyire, de ezek után csak simán egy hisztis pcsa vagy akinek igazából egy korábbi eset miatt sértett, ráadásul a férjeddel sem valami remek a kommunikáció. Hát először a férjeddel játsszatok egy csapatban, utána lehet szidni a család többi tagját.
2021. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
64%

Akkor drága.. Neveld meg az idióta férjed. Ennyi.

Ilyen "arccal" ne is legyen senki aki neked segít, mert utána abban is megtalálod a hibát..


Gondolom nem pucér képet tett fel az unokáról.

Ki se nyítottad a pici szád neked mik az elvárásaid.. Csak pappogsz. Az meg, hogy egyből rohansz mert anyósnál a gyerek.. Jézusúristen! Anyuka aki szerint csak vele élheti túl a gyerek..

Teljesen más máris a történet mint elsőre.

2021. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

Én férjem a császár utánra kikérte magát pár hétre(direkt nem vesz ki ezért szabadnapokat), mert benne van a pakliban, hogy örülök, ha elcsoszogom az ágyig az első pár napban(őszintén fogalmam sincs mi lesz császár terén), itt férjed is lehet pár hónappal előtte már letudta volna beszélni a szülés kiírt időpontjának közelébe a szabadnapokat...

Megértem rosszul esik, hogy senki nem ment át hozzád és ez a sértettség maradt csak meg benned, mert a fotó butaság azt utólag kulturáltan is meg lehet beszélni(főleg ha nem meztelen kép),de őszintén nincs a fotóban semmi durva igazából minden kisbaba egyforma a külső szemlélő számára...

a másik a ringatás, hát 2 óra után nem fog rászokni és idővel megtanulja a gyerek mit lehet ott csinálni és mit otthon(sógorom gyereke is egyből megtanulta, hogy nagypapánál mindent lehet, otthon viszont nem), szóval ez is túlzás.

Te csak sértett vagy a régi dolgok miatt és most mindenért vérszemet kapsz:P

2021. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
70%
Mennyi, és milyen képeket rakott ki? Mert azért ez nem mindegy.
2021. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
40%
Most kepes vagy ezen a platformon is kiírni, mikor a másikon nem kaptál elég támogatást? Ott is elmondták hogy mennyiben van igazad és mennyiben nem. Mennyi a hiszti és mennyire jogos a kérésed. Sztem kaptál teljesen korrekt válaszokat ott is...
2021. máj. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!