Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok ha a 17 éves...

Mit csinálnátok ha a 17 éves lányotok együtt akarna aludni a barátjával?

Figyelt kérdés

Több mint 4 hónapja vagyunk együtt és aludtunk már együtt a szülem beleegyezésével kétszer is, de az nála volt egy várossal odébb. A szüleim találkoztak már vele meg minden de mikor arról volt szó, hogy jönne hozzám és itt aludna, hogy ne kelljen busszal mennie haza este akkor hallani sem akartak róla. Max külön szobában. Anyám még el is hordott engem egy büdös k***nak.

Mi lenne a megoldás, vagy tényleg durva dolgot kértem? (Érdektelen infók: Első barátom, szűz vagyok még, nem úgy áll szándékomban elveszíteni hogy szüleim a másik szobában vannak)



2017. nov. 18. 17:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
17 evesen engednem.
2017. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem lenne kifogásom ellene.
2017. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
A szüleid dramatizálják túl,biztos prüd,konzervatív emberek,akiknek ez kimaradt fiatal korukból. Sajnélom,hogy vannak ennyire prüd szülök. Egyébként ebben semmi extra nincs,főleg ha már volt,hogy együtt aludtatok,nem értem anyukád. Azért próbálj vele beszélni,sok sikert.
2017. nov. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
Megengedném, sőt már előbb is.
2017. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
30%

Ez a baj a kamaszkorral. Csak "én, én, én" és meg se próbálja megérteni a másikat.

Anyukád értékrendjébe nem fér bele, hogy "ők asszisztáljanak". Kész pont.

Hogy ez most prűdség vagy képmutatás, lényegtelen.


Egyébként 4 hónap csak neked sok, felnőtt szemmel semmi.

2017. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értem ezeket a kérdéseket. Miben segít téged vagy mi változik ha sokan azt írják, hogy

"én megengedném" vagy

" a szüleid nem normálisak, szigorúak etc"


A válaszok ellenére a barátod nem fog ott aludni, és a szüleid véleménye sem fog változni.

Ha megengedik, hogy ott aludjon de másik szobában akkor ennek kell örülni. Végül is te mondtad. Nem akarsz szexelni úgy, hogy a szüleid a másik szobában vannak.

Akkor elvagy a barátoddal egész nap, este meg nem kell buszoznia, csak átmegy a vendégszobába és alszotok is.

2017. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Önmagam megerősítése végett írtam ki a kérdést. Mert nem tudom hogy az én értékrendem túl ribis vagy anyámé túl szigorú. Nyilván nem fog változni a helyzet egy kérdéstől
2017. nov. 18. 18:02
 8/30 anonim ***** válasza:
24%

NEKED nem úgy áll, de a barátodnak bizony állni fog, és simán ledumálja rólad a bugyit ;)


MEllesleg nekem nem férne bele, mert utálok idegen embereket kerülgetni és a lányom aktuális pasija bizony idegen.

2017. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%

és ezek a középkorból itt maradt kövületek azt hiszik, hogy kúrni csak éjjel lehet? :D

szánalmasak

2017. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
31%

ma 18:27

Mikor fogod már fel, hogy a szülők nem őskövületek, és nem azért tiltják mert szerintük csak ágyban este lehet dugni.

Nem kell a szülőket leírni, lehet extrémebb szexben volt részük mint neked valaha is lesz.

Azért nem engedik, mert semmi kedvük a saját lakásukban egy idegent kerülgetni, és ezért nem tudják magukat igazán lazán elengedni.. Bármily meglep lesz neked, de a szülök is szívesen vannak otthon a 4 fal között egy sima pólóban, alsóneműben. De ha már van valaki ott, akkor nem lehet... Szóval gyerek fejjel felfoghatnád.

2017. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!