Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Anyumnak en vagyok az egyedüli lánya. A férjével már rég elváltak. Szerelmes lettem és elkoltoztem a fiúval. Anyunak mindig valami baja volt a kiválasztott fiúkkal akiket választottam. Senki nem tetszett neki soha. Miután az előző fiúkkal szakítottunk, anyu fura módon megszerette a fiúkat ,SZAKÍTÁS UTÁN. Mi, a barátommal közösen felújítottunk egy házat munka után ahol padló sem volt ,mindent mi fizettünk magunkat a lakbért is. Egyik nap anyu beállít hozzánk az akkori pasijával hogy válasszak a fiú vagy közte és hogy a barátom nem léphet be a házba nem lakhat ott csak én. Megverette a barátomat és folytogatta és ránk zárta az ajtót nem engedett ki minket miközben sikítoztam hogy engedjen ki minket. Ki lett hívva a rendőrség. A baratomat választottam,hotelekben aludtunk. Akkor már kész lett teljesen a ház, anya átköltözött a házba amit mi újítottunk fel teljesen. Most is ott lakik. A bútorainkat ,hűtőt,ruhákat nem akarta vissza adni,semmit.). Mindent mi vettünk. Végül ezeket hónapokra rá kifizette de még mindig van tartozása. Anyuka mindenkinek rosszakat mondott a rólunk hogy drogozunj még a főnökömnnek is

pedig még a cigit sem próbáltam ki soha. A baratom régen drogozott de elmondta , nem hazudott és nem titkolta el. Mi még mai napig együtt vagyunk össze házasodtak. Anya bocsánatot kért nagyon próbálkozik de a mostmar férjem a mai napig nem tud megbocsájtani.


Anya biztosan féltett mert egyke vagyok és mindig együtt voltunk. Anya előző párja egy bantalmazo ember volt és mindig vissza ment ehhez a férfihez vagy 9x pedig mindig újra megverte őt. Én kiskorom óta ezt végig néztem és nagyon boldog hogy ennek vége nem élünk terrorban. Az anyuka már lopott a lanyatol sok pénzt de bocsánatot kért.


Furcsa módon,az anyuka azt mondta a férjemről hogy ő agresszív férfi pedig sose ütött meg még senkit, miközben évekig élt egy bántalmazó férfival aki verte ,rúgta őt fura módon ő nem volt rossz?



2021. jún. 5. 12:43
A kérdező szavazást indított:
az anyukának van igaza
a lányának van igaza
Bocsásson meg a lány az anyjának
NE bocsásson meg a lány az anyjának
Az anyja ne foglalkozzon a lányával
46 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
ha anyám ilyen lenne, nem érdekelne, hogy az anyám, olyan messze költöznék, ahogy csak lehet, sőt , megszakítanám a kapcsolatot, mit képzel ez magáról, ki ő?
2021. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
A lány helyében minden kapcsolatot megszakítanék az anyukával.
2021. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Csak én nem értem mit akarsz mondani?!


Nekem ez totál mónika show... amikor a 18eves Dzsennike kiakad

2021. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Én csak azt nem értem hogy,miért dobott ki titeket a férjeddel együtt a saját házatokból?
2021. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Próbáltam párszor kibékülni vele mert megkért rá a nagymamám ,szomorú volt hogy nem tartjuk anyuval a kapcsolatot,de anyu mindig megsértődött. Az elején kedves volt de utána mindig lett valami baja nem volt mindegy neki hány órakor hívom mert hogy én csak akkor hívom mikor munkában szünetem van..végül ezt többször eljátszotta és megsértett azzal hogy a "párom nem is szeret engem mert hogy nem akar kibékülni vele" végül meguntam a megsértődéseket.


Utolsó válaszoló: én sem értem. Nem volt szimpatikus neki a párom talán azért és így próbálta megállítani hogy össze jöjjünk neki meg akkoriban jól jött hogy tudjon hol lakni mert már nagyon ment volna onnan ahol akkoriban lakott.

2021. jún. 5. 13:39
 6/17 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló:Igen, kicsit tényleg Mónika show.


Elszomorít hogy ez így történt és érdekelt az emberek többsége mit gondol

2021. jún. 5. 13:41
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, mi van? Ha jól értem, a párodat a SAJÁT házában megverette a te anyád, és aztán meg be is költözött a ti házatokba az ő párjával? Mi az isten? Miért hagytátok ezt neki? Ember, ilyen a világon nincs, anyád kitúr a házadból, ami már be van rendezve, fel van újítva? És miért beszélsz harmadik személyben magadról néhány mondatban? Vagy most mi van, nem te vagy, akinek az anyja tette ezt?
2021. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Zavaros a leírás. "a barátommal közösen felújítottunk egy házat", kinek a tulajdona ez a ház ? Anyád milyen jogcímen költözött be ?
2021. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A házat az államtól kaptuk.

A leírást azért írtam így, mert nem engedte az oldal hogy először kitegyem , így át kellett írnom, hosszú lett a leírás így újból nem néztem át mindenhol teljesen

2021. jún. 5. 13:57
 10/17 kovpet ***** válasza:
92%

Ja, van egy házatok (az államtól?), ahonnan kidobnak, majd mentek hotelbe?

Én ezt az egészet nem hiszem el.

2021. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!