Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha nem tud elfogadn...

Mit tegyek ha nem tud elfogadni az anyósom? Nagyon szeretném ha kedvelne de totál ellenséges velem...

Figyelt kérdés

Tudom be fognak szólni ezért előre leírom. Nem konkrétan anyós még hanem párom anyukája, de így egyszerűbb. Mióta ide költöztem totál ellenséges velem, valahogy bármit csinálok semmi se jó neki.

Nem hozzà költöztem nem anyósnàl hanem külön párommal.Rendes, tisztelettudó vagyok vele de ő mégsem kedvel hanem mindig az exhez húz a szíve. Hiába mondta el neki a fia, hogy neki már az a nő nem kell... és a nőnek sem ő. De ő még az a régi felfogású, hogy a gyerek szüleinek együtt kell lennie mert jaj.

Mit tehetnék? Vagy törődjek bele, hogy nem leszünk jóban és kész?


Igazából nem volt még anyósom, mert előző 8 éves kapcsolatomban a pàromnak nem élt már anyukája. Előtte pedig nem volt komolyabb, élettársi kapcsolatom.Szóval az is lehet én nem àllok hozzá megfelelően ehhez az egészhez.

31N 36F és 60N ha ez számít valamit.


2021. jún. 6. 10:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem elég idősek vagytok már ahhoz, hogy ezt magatok meg tudjátok oldani. Ha anyósod nem érti, arról csak ő tehet. Majd feldolgozza. :) Maradj változatlanul normális, tartsd annyira a távolságot, hogy ne tudjon megbántani.

Nálunk is szóba került egyszer a férjem volt barátnője. Az egyetlen akit oda mert vinni hozzájuk, és akkoriban még szidta persze mint a bokrot. :D Szét is mentek fél év után. Utólag meg, ó ő milyen rendes volt, meg ha együtt maradtak volna... Átlagosan beszélgettünk róla, nem volt bántó senkinek. Férjem is inkább nem mondott semmit, nézzen magába, ő üldözte el. Mi jól kijövünk egymással anyósommal, pillanatnyi nosztalgiája volt, azt hiszem mondtam neki, hogy hát a lehetőségük meg volt, hogy családot alapítsanak, mégis csak velem jutott el a házasságig, ez van. Miattam ott hagyta anyukát, levált róla, mert 300 km-re laktunk egymástól, valakinek költöznie kellett... Persze hirtelen jobb lett volna az előző barátnője, mert az 10 km-re lakott, és akkor talán nem költözik el a fia 300 km-re, ha együtt marad az előzővel. Késő bánat. :)

2021. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
63%

Sosem fog kedvelni. Ne is akard, hogy kedveljen, ne akarj megfelelni neki. Légy tisztelettudó vele, de tudd, hogy kedvelni sosem fog igazán. Te egy teher vagy neki, aki elvette tőle a pici fiát.

És hidd el, ha összeköltöztök az anyóssal, minden létező módszert be fog vetni, hogy ne kelljen veled megosztania a házát.

Óvatosan csak!

2021. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
2 Nem anyóssal élünk hanem külön. Meg ez az elvette tőle!!?! Az előző párjával sem élt otthon .... akkor ő is elvette? 36 éves nem 16!
2021. jún. 6. 11:04
 4/30 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
96%
Az előző párját lehet dicséri most, régen, mikor együtt voltak, akkor meg szidta ugyanúgy, mint téged.
2021. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
4 Az lehet, nemtudom.
2021. jún. 6. 11:07
 6/30 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem engedd el a dolgot. Ha nem adtál rá indokot, akkor valószínű hog nem is akar téged elfogadni. Szomorú és érthetetlen, de nem te vagy az egyedüli aki hasonló cipőben jár. Viszont, az már a te döntésed hogy reagálsz rá. Elfogadod vagy sem? Én elfogadnám. Miért teperjek egy olyan ember miatt aki nem akar engem a fia párjának? Bár ez személy szerint engem sértene. Lehet én gondolkodom másképp, de ha az én anyósomtól hallanám a férjem exének a nevét, és hogy azt akarná hogy ők együtt legyenek, biztos hogy nem tartanám vele a kapcsolatot. Ez felháborító.
2021. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

Nyugi, én megkaptam, hogy az ex ebben volt jobb, meg abban, meg én a fiacskáját nem nevelem (?, neki kellett volna volt ár 18 éve, mit neveljek egy 35 éves emberen, felnőtt ember nem idomítom, mint egy kutyát, közösen beszéljük meg a dolgokat).

Ja persze amikor az ex szakított a párommal, méghozzá elég csúnyán akkor az ex volt anyós szemében a legnagyobb szemét a világon és milyen jó, hogy szétmentek, nem kell ilyen nő. (párom 18 éves kora óta nem lakik otthon, tehát itt elrabolják a pici fiát szindróma nincs).

2021. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
Ja azóta a kapcsolatunk hűvös, néha találkozunk, persze köszönök, meg beszélek vele felületes témákról (bár ezután 1 évig nem látogattam, amikor kifakadt, akkor a párom se, mert kiállt mellettem, hogy ez full gáz, néha felhívta). Ha neki így jobb.
2021. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nálunk sincs ez az elloptam a fiát dolog, de annyira rosszulesik ez. Egy helyen élünk mármint egy településen, így nemtudom elkerülni. Meg ugye a fia miatt úgyis átjönne. Én meg napközben dolgozom.
2021. jún. 6. 11:40
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Gondolj arra lehetne rosszabb is. Pl, ha egy házban laknátok.
2021. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!