Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kérdem én, a rossz anyósok...

Kérdem én, a rossz anyósok anyóssá válásuk előtt is genyák voltak vagy ez az anyóssá evolválódásuk folyamata alatt alakul ki?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem genyo az anyósom. Van aki alapbol idegesito öreg nénike, de van az is hogy a masik fel tesz ra, es akkor nyilvan nem lesz o se kedves. Vannak emberek akik rogton az anyóst szidják, de magukba nem neznek bele.
2021. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Meggyőződésem, hogy aki nehéz természetű, az menynek ugyanolyan nehéz eset volt, mint amilyen anyósnak lett.

Mint ahogy fiatalként is aki bunkó volt az idősekkel, idős korában az szidja az akkori fiatalokat.

2021. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Anyósom akkor lett az az igazi sárkányanyós, amikor az icikepicikeegyszerfia engem választott.
2021. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Leendő anyósommal egészen addig minden rendben volt ameddig nem lett komolyabb a kapcsolat. Utána már minden baja lett. Eddig nem volt válogatós a fia, most miért az, ők azt nem úgy szokták csinálni. Kedvencem: korábban amikor néha főztem nekik oda volt a kajáért. Most nem volt hajlandó megenni a csirkemmelett salátával(a fiúknak+krumpli) mert diétázik, így külön sütött magának csirkemellet és ahhoz csinált ugyan úgy salátát
2021. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Az enyém alapból egy szörnyű természetű ember, úgyhogy már agyvérzést kapok lassan tőle
2021. jún. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem minden anyós rossz amúgy.
2021. jún. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Miért kérdező te már most genya vagy vagy csak anyósként szándékozol az lenni?
2021. jún. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
A menyek miért lesznek genyák?
2021. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Az én anyósom eleinte egy tündér volt..

Aztán jött az a duma, hogy a párom exe lett volna a megfelelő meny. (10 éve szakítottak, mert a lány megcsalta)

Mindegy, egyik fülemen be,a másikon ki.

Aztán összeköltöztem a párommal. Akkor hullámzó volt a természete, volt amikor nagyon kedves volt, volt amikor a megtestesült sátán.

Amikor a párom eljegyzett, akkor vérszemet kapott, és azóta genyózik folyamatosan, hol a szemembe, hol a hátam mögött. Mondjuk a szemembe legtöbbször jó pofizik..

Mondanám, hogy nyugtat a tudat, hogy a párom ikertestvérének az élettársával ugyanezt műveli (nekik nyalizik, aztán amikor ők nincsenek ott, akkor a hátuk mögött utálkozik) de nem, nem nyugtat.

A fiúk viszont váltig állítják, hogy ahogy öregszik az anyjuk, egyre rosszabb.

2021. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Barinommel detto ez volt h elejen tunder,aztan sarkany, mikor komolyabb lett a kapcsolatuk. Tenyleg az lehet, h az egy szem picike fiat "elvesziti", nem tudja mar a maximalis kontrollja alatt tartani, megzakkan.

Az o anyosa nem kepes feldolgozni h ket 30-as ember mar kepes onalloan enni, onalloan haztartast vezetni. Nem, o fel h ehenmarad a picifia,ha kell ha nem,tukmal, viszi az etelt meg hivja a fiat h menjen haza etelert. Meg egyfolytaban hivogatja a fiat es mindenrol be kell szamoljanak egymasnak.

Jajj, nagyon nem egeszseges. Foglalkozna a ferjevel ennyit.

2021. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!