Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért alakul ki egy anyàban...

Miért alakul ki egy anyàban az irreàlisan túlftés fia irànt? Ezt az anya évekkel késõbb vallotta hogy a féltéssel rontotta el a nevelésemet?

Figyelt kérdés
Szorongò és gàtlàsos vagyok régòta
2020. márc. 8. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez már elmúlt. Ne visszafelé tekints, és ne mást elemezz. Magadat és a jövődet építsd, abba fektess energiát.
2020. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg őt, ezen felesleges gondolkoznod, főleg, hogy beszéltetek már erről!

A saját problémáidat kell megoldanod, és túllépni rajtuk.

2020. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
mert az emberek önzők.attól félt hogy egyedül marad.gondolom már elvált.miben nyilvánult meg,magához láncolt?
2020. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lásd még : double bind
2020. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kàr hogy ezt kell irnom,de olyan hülye vode,hogy nem vàlt el.

És tudod miért? Mert az apàm régen megfenyegtte,hogy ha elhagyja megöli!

Ìgy telt el egymàs szeretõ karjaiban 47 év egymàssal/egymàs mellett!

A vàlasz mert nem mertem feljelenteni mert félek hogy megölsz.


Ez lehet az oka hogy utàlom az apàmat(fél éve õ vett nekem egy kis hàzat vidéken hogy jòt tegyen velem,csak nem a lelkiismeretfurdalàs miatt?) nõvéremnek ugyanìgy örölösédési vagyonbòl.


Ez az apa most màr jò pàr tünetettel rendelkezik a legjobb a zugivàszat,amikor mind a 4-en aztàn hàrman vagy ha jött hozzànk valaki akkor is lehajott,mindenkit megbàntott,kikelt magàbòl,egrecìroztatott minket,nõvérem mentàlisan 40 évesen komoly hivatàssal jòl van,én 38 évesen vagyok szàzalékolva mentàlis bajok miatt,engem még vert is!

Làncdohànyos,érdekes tüdeje van mert még mindig bìrja,remélem sokàig szenvedve!Anyu autoimmun beteg többször a halàl szélén volt.


Hogyan lehet ezt fejben rendbe tenni?

2020. márc. 8. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
40 év körül már 20-30 éve fennálló problémákon kezdesz gondolkozni, és most bontogatod, hogy a szüleid milyen emberek?! Erre való a tinikor, már rég a magad életét kellene élned!
2020. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kéne igen,ha nem lennék visszamaradott lkileg
2020. márc. 8. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!