Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom anyukája levegőnek néz?

Párom anyukája levegőnek néz?

Figyelt kérdés

Pér éve együtt vagyunk már a párommal, és azt vettem észre, hogy az anyukája akivel mellesleg semmi kimondott konfiktusom nem volt, néha mintha észre se venné, hogy léteznék.

Pl. Segítettünk neki a ház körül, a válasz rá, köszönöm fiam, nekem semmi. Ülünk az asztalnál, megkóstolod fiam ezt vagy azt, majd viszel fiam ezt vagy azt (együtt élünk évek óta..) és hasonló kérdések. Vagy mesél egy múltbeli sztorit mikor én is ott voltam náluk, annyit mond, hogy te is itt voltál fiam és a testvéredék is (igen, a testvérét és párját már tudja többesszámban említeni).

Vagy 2x előfordult, hogy vendég-szomszés érkezett míg ott voltunk náluk, a fiát bemutatta, engem nem, rámnézett és haladt tovább.

Most ezek lehet nem tűnnek nagy dolognak de élőben annyira furán jön ki, és már páromnak is feltűnt, de nem érti ő sem, hogy miért.

Szerintetek? Én gondolom túl ?



2021. jún. 18. 22:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Párom nagyon konfliktus kerülő, és mindent megtenne a családi békéért.. és állítása szerint az, hogy ő nekem ad igazat, mikor panaszkodom az azt jelenti, hogy mellettem áll. Most próbálom vele megértetni, hogy ez még nem azt jelenti.
2021. jún. 21. 21:02
 12/13 anonim ***** válasza:
81%
Én megmondanám a páromnak, hogy legközelebb, ha érzékelem ezt a semmibevevést anyóstól, akkor szóvá fogom tenni neki. És akkor ott meg- lesz a lehetősége , hogy az anyja előtt igazat adjon neked. Ezt várod el. Ha nem áll melléd, akkor minek is vagytok együtt? A másik variáció, hogy téged kihagy a szituból és beszél erről az anyjával, tehát megoldja a dolgot nélküled. Választhat, ugy csináljátok , ahogy ő akarja, de meg kell oldani a dolgot.
2021. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy "melléd áll" nem azt jelenti, hogy otthon csendben bólogat.


Én vagy 7-8 évet vártam ennél kicsit határozottabb gesztusa.

Nem jött össze.

2021. júl. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!