Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kiálljak az igazamért anyóssal...

Kiálljak az igazamért anyóssal szemben vagy inkább ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
A férjem hívta anyósom pár nappal ezelőtt telefonon. Anyósom részeg volt, még dicsekedhet is hogy mennyit ivott. Pénzt akart kérni tőlünk de a férjem azt mondta neki hogy nekünk sincs. (többször előfordult hogy adtunk neki, vagy épp nemrég a végszámláját, közel 30.000.- fizettette ki velünk) viszont nekem az a véleményem hogy ha piára van pénze akkor kajára meg minden másra is kellene hogy legyen. Amikor szóba került hogy miért nem adunk neki, férjem elmondta neki hogy mi azért dolgozunk hétvégén is hogy legyen, akkor elkezdte mondogatni hogy hétvégén nem szabad dolgozni, meg hogy templomba kéne járni stb.. Erre nagyon mérges lettem mert ha pénz kell akkor milyen jó hogy van kitől kérni, de ha dolgozunk és nem megyünk hozzá vagy templomba akkor mi vagyunk a hülyék. Konkrétan soha nem jártam templomba, keresztelte sem vagyok erre azt mondta férjemnek hogy ez mind az én hibám mert én illetve a családom istenkáromlók vagyunk és a pokolra jutok meg ők is miattam jutnak oda. Erre közöltem férjemmel hogy én többet az anyjához nem megyek és ha rajtam múlik pénzt se kap tőlünk. Szerintetek jogos a dühöm?

2021. júl. 6. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ez kérdés?
2021. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem emiatt az utolsó hülyesége miatt kellene a kapcsolatot megszakítani. Már régen meg kellett volna.
2021. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell kiállni az igazadért, csak szóba sem állni vele. Jogosan vagy dühös, de alkesz anyóstól sokat nem érdemes várni.
2021. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Piára telik, de a számlát ti fizessétek? Na innentől nem érdekelne anyóspajtás.
2021. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyós is csak a mise bor miatt jár.😄 Egyébként hidd el, azt a pénzt is elpiálná egy idő után, amit kajára adtok.
2021. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha nem iszik térjetek ra vissza
2021. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme ittas emberrel vitatkozni
2021. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Full koki, minek feszülsz rajta, hogy miket hord össze? És neki napi 24 órában kell ezt hallgatnia a fejében öcsém, az a nem semmi.
2021. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
teljesen jogos a harag,megkéne beszélni a férjeddel,hogy addig nem kap anyósod pénzt és más segítséget (anyagi) amíg az alkohol fontosabb neki,csak ne az legyen a vége,hogy a házat is elissza a végén,válaszút elé kéne állítani,vagy a pia vagy a család és nincs pia,tehát ha továbbra is iszik és kéreket akkor nem mentek\mész vagy valamit ki kéne találni,ez így nem állapot
2021. júl. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!