Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A szomszédba költöznénk....

A szomszédba költöznénk. Működhet?

Figyelt kérdés
Nincs rossz kapcsolatunk, de mindig úgy terveztem, hogy kicsit messzebbre megyünk. Most adódott egy nagyon jó lehetőség, a szomszédban tudnánk házat venni, bőven piaci ár alatt. Jelenleg velük élünk egy lakásban.
2021. júl. 11. 08:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez tök jó, de csak ha jó arcok
2021. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Az anyóstól/szülőktől minimum akkora távolságra érdemes költözni, hogy papucsban ne tudjanak átmenni.
2021. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem helikopterszülő az egyik akkor igen. Anyósom az borzalmas.

Nekünk felhozta, párom akart menni, én nem.


Kivágta a hisztit, hogy ő másfél órát nem fog utazni( párom kint dolgozik Németországba félevente 1* jön haza neki az nincs messze) az unokához, mert messze van ( nincs is még tervben sem) meg mondtam neki akkor nem jön és ha lesz gyerek és jönne is akkor majd elgondolkozok, hogy beengedem-e a kapun. Azóta kuss an van

2021. júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Az en anyosom es aposom kedves emberek de sokszor csupa josagbol be be szologatnak nekem.. akarmennyire olcso lenne a lakas.. söt lehetne ingyenes is akar.. ilyen viszonyok mellett nem költöznek oda, nincs az a penz amivel a sajat bekessegem meg fizethetö. Külön a leg jobb azt csinalsz amit akarsz de te tudod milyen viszonyba vagytok
2021. júl. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők is normálisak ÉS ti is, akkor semmi akadálya. Mi is közel lakunk anyósékhoz. Értelmes embereknél ez nem probléma
2021. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha most velük éltek, akkor már tapasztaltad, hogy milyenek.
2021. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Amíg neme gy házban vagytok velük addig nincs gond.
2021. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Ááá, nem jó az, ha papucsban át tud menni az anyós :/ Megvan az előnye, ha már van gyerek, mert le lehet passzolni, míg ti romantikáztok, de sose lesztek felszabadultak, mert a szomszédba minden áthallatszik.
2021. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem fog naponta 20-szor átmenni, akkor működhet. De ezt az elején le kell tisztázni. Legjobb az lenne, ha mielőtt átmenne, írjon neked egy üzit, hogy ráérsz-e, és tudod-e fogadni.
2021. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az együttélés működik, nem értem a kérdést...
2021. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!