Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A szomszédba költöznénk....

A szomszédba költöznénk. Működhet?

Figyelt kérdés
Nincs rossz kapcsolatunk, de mindig úgy terveztem, hogy kicsit messzebbre megyünk. Most adódott egy nagyon jó lehetőség, a szomszédban tudnánk házat venni, bőven piaci ár alatt. Jelenleg velük élünk egy lakásban.
2021. júl. 11. 08:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%

Én sem értem, hogy mire jó ez a kérdés, amire csak te tudhatod a választ!

Ha az együttélés pokol volt, akkor a szomszédság is az lesz.


Ha az együttélés zavartalan volt, akkor a szomszédság is az lesz és kár lenne elmulasztani egy ilyen alkalmi vételt, ahol még meglepetés sem érhet, mert ismeritek a házat. A szülők közelsége meg néha hatalmas segítség!

2021. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Azt tegyük hozzá, hogy sajnos ahogy öregszik valaki, úgy lesz egyre rigolyásabb, egyre több panasza lesz, egyedül érzi magát, örökösen zaklatni fog. Az egyik válaszoló jól megragadta a lényegét: "Az en anyosom es aposom kedves emberek de sokszor csupa josagbol be be szologatnak nekem." Nálunk a nagymama lakik társasházban pár emelet különbséggel, és pokollá teszi az életünk. Ugyanakkor a közelség lehet hatalmas segítség is. Gondolom benned is vannak viszont kételyek, ezért írtad ezt ide ki. Ezt sajnos magadban kell mérlegelned.
2021. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
Simán működhet, csak le kell fektetni a szabályokat - nem jön át random, stb .
2021. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
28%
Nekem apuék szembe szomszédok, anyósom is a városban él, kb. 10 perc séta. Borzalom. Szeretem őket, de ha nem megyünk át egy nap már duzzogás van másnap.
2021. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!