Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Röviden a lényeg,hogy anyósomék a kezdetektől furtak engem,na úgy tünt talán megbékéltek a helyzettel,aztán terhes lettem a lányommal,anyósom azt mondta másoknak,hogy engem egy cigány csinált fel és a fia meg felneveli,ez úgy derült ki,hogy páromnak gratulált egy ismerőse,hogy minden elismerése,hogy felneveli más gyerekét,na akkor anyósom ki lett osztva,hebegett habogott,hogy ő nem mondott ilyet,aztán később újra vissza hallottuk,hogy jaj a fiam fogja majd a fejét a szülőszobán,hogy milyen fekete gyereket szülök,akkor azt mondtam,hogy többet nem jöhet,nem láthatja a gyereket hisz nem az ő unokája,akkor,jött bocsánatot kérni,olyan volt mint a kisangyal.Erre most 7 év után derül ki,hogy a mai napig beszéd téma hogy én mással csináltattam fel magam,tiszta szégyen,ki tudja ki mit gondol rólam,pedig én nem csináltam semmit.Hogy lehet valaki ennyire szemét,főleg,hogy ő neki van feszt szeretője.Na a lényeg,hogy ma van a születésnapja,tegnap jött a sógorom,hogy süssem meg a kedvenc tortáját,hozta a hozzávalókat is,de én olyan mérges vagyok,és nem tudom mit csináljak,nem is akarok át menni,annyira haragszom.Hagyjam a francba majd elfelejtik az emberek és talán én is,vagy ti mit tennétek?Bocsi ha hosszú lett.

2021. júl. 11. 09:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%
Sógor süsse meg!Ő miért nem tudja?
2021. júl. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Keverj le anyósodnak egy pofont, megérdemli.
2021. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%
Megint a szóköztelen?
2021. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!