Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miota szultem azota remalom a...

Miota szultem azota remalom a kapcsolatom az anyosommal?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem h jol megvagyunk...bar most ugrott be h regebb is voltak erdekes huzasai de nem vettem figyelembe oket.Most azon vettem eszre magam h arulkodik a ferjemnek,bele szol a babam nevelesebe,akartam menni fitnesz terembe mert tul sokat hiztam-szerinte ez hulyeseg,egy aszony ne csinaljon ilyent,ma olvastam egy konyvet-ereztette velem h marhasag...akkor multkor olyan tanacsot adott nekem h valjak el a fiatol stb...-s szerinte,most azt vagta hozzam h en vagyok aki mindenkeppen csinalom h ne legyen bekesseg...most komolyan ez az en hibam lenne?Megkertem tobbszor h ne szoljon bele mit csinalunk de nem birja ki...volt valaki meg igy?
2021. júl. 23. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Neked nem kötelező tartani vele a kapcsolatot.
2021. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Férjed ezzel nem törődik, gondolom.
2021. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Miért akarta, hogy elváljatok?

Amúgy elég gyakori ez. Mondd a szemébe, hogy hol a határ, meddig mehet el és mit nem fogsz eltűrni. Tisztázd a következményeket is. Ha nem tartja be, nem lesz kapcsolat. (ezt viszont te tartsd be)

2021. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Lehet ám, hogy a fia talált valakit helyetted, és az anyja megragadja az alkalmat, hogy szabaduljanak tőled. Ha a fia nem tesz semmit az anyja ellen, lehet, hogy kettejük közös akciója, csak a mama vállalta magára a kivitelezést.
2021. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudja hogy te mit csinálsz a saját lakásotokban?
2021. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Huu az én anyosóm is ilyen volt ,amíg ott éltünk utána még 2évig hallgattam hogy elvettem egy pénz forrást tőle ,mert a fiának ő neki kellene oda adnia az egész fizuját, de a mai napig szokta mondani hogy én voltam a sátán meg egy k_rva voltam, az egéaz fizum oda adtam 3műszalban dolgoztam , mindennap főztem,takarítottam. Jah azt tudni kell hogy 8an éltünk ott ,ott éltek sogornőmék is,na nekik semmit nem kellett csinálni,mindig én voltam a fekete bari. Na most ott tartunk sogorom keres havi 400at azt mind oda kell adnia anyósnak,mert anyós azt mondja ők tartják el őket. Hát mondanom sem kell nagy baj a toronyban ott mindenkinél. Én ezért akartam megszanadulni tölük. Anno a férjemnek azt mondta hogy válaszon közte meg köztem (a k_rva) között ,na a férjem engem választott. Annyit kérdeztem egyszer tőle ha én k_rva vagyok ő mi(4gyereke van 4apától) . De ezt is már mérgem be mondtam ,mikor 5perccel később mentem mosogatni ,mert nagy dolgom volt munkából haza érve. Ott telt be a pohár és léptem le ,a férjem meg jött utánnam.
2021. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Ha megnyugtat én elzavartam anyósomat, hogy menjen albérletbe, vagy vegyen magának házat mert nem tudok vele együtt élni. Persze azóta anyósomnak meg a szüleinek én vagyok a mumus. Borzasztó hosszú lenne mindent elmesélni..

A lényeg, az anyósod is sárkány.

2021. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem kellene anyós mellé szülni.
2021. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Rokonom terhesen beköltözött a férje meg az anyósa mellé, mondván, hogy nagy lakás, szeretik egymást az anyóssal. Egy év alatt válásig mérgesedett a viszony.
2021. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem kéne anyós nyakára szülni és nincs probléma.
2021. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!