Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igaza van sógornőmnek anyósomm...

Igaza van sógornőmnek anyósommal kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Tegnap jött haza sógornőm angliából,ott él.Mondta meglátogat minket,mert már a 4hónapos fiam is hiányzik neki.

Erre mikor megjelent ,neki állt velem üvöltözni,hogy miaz,hogy mi egy héten egyszer visszük a gyereket az anyjáékhoz,meg ha férjem dolgozik akkor is elmehetnék.De a lényeg annyi,hogy azért nem megyek mert otthon lakik a másik testvére a kisfiukkal,és csak vele foglalkozik akkoris ha megyünk.Nálunk 4 szer volt 5 percre megnézni az unokáját.Aztmondja nem ér rá ,főz azért nem jön,de a másikkal sétálgat.Szomszéd utcában laknak ,simán látom.Mondta ha elköltöznek lesz ideje a Bencére is...Mikor elmondtam sogornömnek ,aztmondta akkoris egy szemét vagyok.

Szerintem nincs igaza.


2016. dec. 14. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nincs.
2016. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha a kedves sógornőd ennyire család centrikus, akkor helyezze át a popóját Magyarországra az anyuka mellé.
2016. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Nincs igaza.

Mondjuk nem is értem, hogy miért kéne többet mennetek. Egy héten egyszer mentek, az elég gyakori. Így sem látja ritkán.

2016. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Én nem értem, ha a mama akarja látni a gyereket majd átmegy hozzátok, nem laktok messze, ha meg többet lennél ott tuti az lenne, hogy a nyakára jársz. A sógornődnek meg ehhez semmi köze.
2016. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha az anyós kíváncsi az unokára és kevesli a heti egyszeri meneteleteket, miért nem jön ő át megnézni, a szomszéd utcából?

(A sógornőt meg kirúgni! ... ha már így is úgy is szemét vagy)

2016. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a sógornö elkezd üvölteni - mindegy, milyen okból -, akkor kinyitom az ajtót és elzavarom.


Ettöl függetlenül elöször is semmi köze ahhoz, hogy te mikor hová viszed a saját gyerekedet, másrészt meg a heti egy találkozás böven elég. Ha a mamának kevés, akkor - elöre bejelentkezve -ö is el tudna jönni hozzátok.

2016. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oooo a mamának ha 3 hétig nem mennénk,sem tűnne fel,hogy van egy másik unoka.Minek menjek ha akkor is csak a másikról beszél meg azzal játszik amelyik otthon van vele.Azért nem érzem magam szemétnek.Ha érdekelné jönne.A munka is kifogás...Anyukám is 3 műszakban dolgozik heti6 napot mégis minden nap jön.Aminek én örülök,mert legalább a gyerek nem sir ha meglátja.Nem mint a másikat.
2016. dec. 14. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!