Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miota szultem azota remalom a...

Miota szultem azota remalom a kapcsolatom az anyosommal?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem h jol megvagyunk...bar most ugrott be h regebb is voltak erdekes huzasai de nem vettem figyelembe oket.Most azon vettem eszre magam h arulkodik a ferjemnek,bele szol a babam nevelesebe,akartam menni fitnesz terembe mert tul sokat hiztam-szerinte ez hulyeseg,egy aszony ne csinaljon ilyent,ma olvastam egy konyvet-ereztette velem h marhasag...akkor multkor olyan tanacsot adott nekem h valjak el a fiatol stb...-s szerinte,most azt vagta hozzam h en vagyok aki mindenkeppen csinalom h ne legyen bekesseg...most komolyan ez az en hibam lenne?Megkertem tobbszor h ne szoljon bele mit csinalunk de nem birja ki...volt valaki meg igy?
2021. júl. 23. 13:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem anyosom nyakára szültem,kulon haztartasba vagyunk a gyereket en rendezem,a manzatba kulon lakresz van csak az udvar kozos,max napi 1-2 orara ha megkerem h vigyazzon,de azt se mindig...
2021. júl. 23. 16:49
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.
2021. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért nem kedvel az anyósod, mert szültél, hanem azért mert egy gyerekkel már nehezebb téged eltávolítani. És ez valószínűleg nem a te hibád, hanem keresi a nem létező tökéletes nőt a pici fiának (aki csak elméletben létezik, gyakorlatban pedig maga az anyja az).

Bármit tehetnél, soha nem lennél elég jó. Lefogyhatnál, meghízhatnál, süthetnél-főzhetnél, tök mindegy. Nem veled van a problémája, az előtted és az utánad lévővel is ugyanúgy viselkedne.


Én csak egy megoldást látok erre: korlátozzátok az elérhetőséget. Neked sem tesz jót, ha a mamakirálynő rejtetten, de folyamatosan rombolja az önbizalmadat, a férjednek pedig jól átmossa az agyát, már ha van olyan gyengeelméjű.

Nem azért nem javasolja a fitnesztermet, mert nem asszonynak való úri huncutság, hanem mert ha csúnya vagy, akkor nagyobb eséllyel fog elhagyni a fia. Undorító.

Könyvet olvasni szégyen és proliság, nem tudtad, kérdező? Legalábbis anyós őfelségénél ez így van. Még a végén megijed, hogy mégsem vagy egy funkcionális analfabéta, és kilogikázod, hogy csak jól át akar b*szni!

Na végül csak megunta a huzavonát az anyós, és kimondta, hogy válj el. Itt egyedül ő generál konfliktust, ha pedig valamilyen oknál fogva mégis te, az csakis ti dolgotok a pároddal.


Nekem volt egy exem, aki kiteregette az anyjának a szexuális életünk részleteit. Amikor szembesítettem, hogy mennyire gáz, amit csinált, akkor természetesen én voltam a rossz. Na, soha többet az ilyen fajtából. Ha a párodat el tudja az anyósod csábítani, akkor nem sok mindent tehetsz. Legyen mindkettőtöknek egy kis esze, és lássátok át a játszmáit, majd úgyis megszokja.

2021. júl. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
De miért kéred meg? A te gyereked, ne passzold e más nyakára. Lehet idegesíti hogy neki kell foglalkoznia a te gyerekeddel mikor te is otthon vagy.
2021. júl. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
Hát ne kérd meg gyerekvigyázásra, az neki nem kötelessége. Nyugodtan magaddal viheted vásárolni mondjuk, legalább sétáltok egyet.
2021. júl. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%

Hm..lehet külön életet kéne élnetek, nem az ő lakásukban éldegélni meg oda pottyantgatni.


Bár gondolom az ingyé lakhatás az jól jött.

2021. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az anyósokkal van a gond. Ha unoka van, törvényszerűen elkezdenel jobban belepofázni. A kicsi fiával van a gond, aki gyáva helyretenni anyucit. Ebből válás lesz vagy nulla szex életek végéig, ahogy nálunk is.
2023. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi lett veletek? Ott laktok még? Anyós megbékélt veled (vagy te ővele?)
2023. ápr. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!