Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mérgező anyós? Helyesen...

Mérgező anyós? Helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

Csőtörés volt a házába, már egy hete nálunk lakik, de egyre nehezebben viselem. Úgy viselkedik, mintha a párom(fia) az ő párja lenne. Meg mindenbe beleszól mit miért csinálok, miért nem úgy csinálom ahogy ő. A gyereknevelésbe is úgy gondolja van beleszólása.

Már mondtam neki, hogyha ennyire nem tudja feldolgozni azt, hogy itt nem az ő szabályai vannak, menjen el egy hotelba. Persze én voltam a szemtelen.

A macskáinkat kizavarja, mert szerinte állat nem való a házba. Persze ezt akkor teszi, ha nem vagyunk itthon. Szétkaparták a szúnyoghálót, mert be akartak jönni, inkább bezárta az ablakot.

Ha sír a gyerek ki akarja tépni a kezemből hogy na majd ő megnyugtatja. Na akkor ordítottam rá, hogy ebből itt most elég lesz.

Párommal kitaláltuk, hogy csinálunk kovászos uborkát. Reggel mire felkeltem már megcsinálta, telerakta tormával (egyikünk se szereti, ezt mondtuk is neki előző nap) merthogy az ő férje úgy szerette. Mondom oké, de mi nem a megboldogult após vagyunk.

Reggelente simán benyit a szobánkba, higy fent vagyunk-e. Mondtam már ezt is neki, hogy legyenkedves kopogjon, mert en meztelen alszom, meg kell egy kis idő, mire magamhoz térek. Le se szrja.

Párom semmit nem tapasztal ebből, mert reggel korán megy el es este ér csak haza. De már ő is mondta az anyjának, hogy vegyen vissza, mert nem preferáljuk ezt a mindentjobbantudok mindentjobbancsinálok dolgot.


A pontot az ire az tette be ma reggel, hogy hazudozik páromnak rólam. Hogy engem hall telefonálni férfiakkal, hogy én nem szólok egész nap hozzá, hogy én mindenen megsértődök (mert nem kértem kávét meg nem ettem reggelire melegszendvicset) mert ő szivesen készítette nekem, de milyen vagyok, hogy nem kell. Hozzáteszem azelőtt reggeliztem.


Nem olyan rég elküldtem a jó büdös pitsába, hogy nekem ebből elegem van, menjen oda ahova tud, ez nem az ő háza.

Persze vérig van sértődve. Engem nem érdekel, összepakoltam a cuccait. Párom tud róla, ő mondta ha ennyire nem megy az együttélés akkor inkább fizet neki egy szobát. De mi milyen hálátlanok vagyunk vele (anyóssal) szembe. Próbál zsarolni, de meg se hallom.


2021. júl. 27. 11:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem helyesen cselekedtél, mindneki megérdemli, hogy otthon nyugodt körülmények között élhessen.
2021. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
jól kezeled a helyzetet, ezt máshogy nem lehet. és a férjed is jól kezeli. hajrá!
2021. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

Sirám, sirám, sirám. Rég ki kellett volna dobni onnan.

Bár nyilvánvaló, hogy egy büdös nagy kamu az egész kérdés :D

2021. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Hihetelen, hogy miket meg nem enged magának egy vendég, még akkor is, ha rokon...Ezt a sztorit, ill. össztartást tanítani kellene, és nem lenne annyi párkapcsolati zűr szülő miatt... le a kalappal, ahogy mindketten kezeltétek a helyzetet. remélem, gyorsan kitettétek valamelyik szálloda halljában, hogy mostantól dirigáljon ott!
2021. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon jól kezelted a helyzetet és a férjed is. Legközelebb be se engedném a küszöbön.
2021. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Igen,helyesen cselekedtél.

Nem tudta,hol a helye és már szinte uralkodni akart felettetek.


Egyrészt,megérdemelte,hoyg elkülted.

Másrészt,ti sem bírtátok volna tovább.

2021. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Helyesen tetted, én nem bírtam volna eddig :D
2021. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted, én sem bírtam volna idáig, már első nap mehetett volna amerre lát a büdös banyája.
2021. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Őrizd meg a nyugalmadat.

2. A telefonod legyen hangfelvételen. A többi dolog legyen nyomonkövethető. Nem azért, hogy a férjed higgyen neked, hanem hogy ha a férjed előtt is hazudik, rá tudj pirítani, és ezzel megtörd az áskálódását.

3. Jól jártál el.

2021. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Rég kib@sztam volna.
2021. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!