Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ferjem naponta hivogatja az...

Ferjem naponta hivogatja az anyjat aki itt lakik 5 percre tolunk. Fel orakat dumalnak. Szerintetek normalis ez?

Figyelt kérdés
Mindent elmesel neki az adott naprol. 30 evesek elmultunk nem dedo ez? Nagyon zavar. Babat varok ez mar a finisch 8. honap. Bizonyara erzekenyebb vagyok. Szegeny anyu ugy orul ha tud rolunk dolgokat... hat koszi. Par hete kezdte a telefonalgatast.lassan nincs mas temank mint hogy szegeny anyu most eppen milyen betegseget fedezett fel magan a net segitsegevel stb. Egyebkent szerencsere nem beteg. Banto valaszok kimeljenek lszi. Koszi :-)

2015. febr. 24. 22:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
nem
2015. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%
ne csinálj már a bolhából elefántot
2015. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
Ès ha tartja a kapcsolatot az anyjával akkor mivan? Ne beszèljen vele csak mert 30 éves múlt? Az eszem megáll az ilyen rinyálós nőktől!
2015. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%
Örülj neki,hogy szereti a szüleit.Manapság sajna ritka ez.
2015. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

Az oké, hogy beszél, de 30 évesen nem biztos, hogy napi fél órákat kellene. Én fiatalabb koromban nem beszéltem velük annyit.

Lehet, hogy izgul a baba miatt és így keres támaszt?

2015. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem lehet, hogy anyuka fél, hogy jön a baba és most elveszíti a kicsi fiát, vagy a figyelmet, amit eddig tőle kapott?

Tényleg kívűlről úgy hallattszik, mintha bolhából elefántot csinálnál, de azért tényleg idegesítő lehet.

Mi Angliában élünk már 7.5 éve. Az első kábé 5 évben minden hétvégénk arról szólt, hogy ültünk a skype előtt szombaton és vasárnap szinte egész nap és beszélgettünk a férjem családjával-főleg az anyukájával. Tudjátok milyen nehéz erről leszoktatni?...szerencsére sikerült. Most már addig is eljutottunk, hogy nem minden hétvégén hívjuk fel. De sajnos legtöbb esetben órákat beszél...de még ha lenne miről, de csak az megy, hogy hányszor kakált a kutyája aznap, meg hogy nincs pénz otthon, meg milyen szr a kormány, hány repülő zuhant le....két érdekel?! mert engem nem. Az se érdekel, hogy politikailag mi megy otthon...állandóan azt kérdezi, hogy hallottátok hogy az Orbán....? honnan hallottam volna? majd azért fürkészem a netet, hogy egy olyan hírt olvassak, ami abszolút lényegtelen rám nézve, ráadásul csak flkrja az agyamat.

Szóval én megértelek...ráadásul nálunk legtöbbször a párom kirázza a nyakából a beszélgetéseket és nekem kell ott ülnöm...hát az én anyám?! hallgassa ő...:D

És nálunk is csak a nyávogás megy, hogy milyen sr neki, hogy így fájnaka csontjai meg úgy fájnak.

Szerintem is tök dedó, ahogy írod, valahogy szoktasd le, bízz benne, hogy csak átmeneti.

2015. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
legalább úgy fogja nevelni a gyerekét, hogy szeresse az anyját, ez meg a te szempontodból kifejezetten jó.
2015. febr. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

6-oska úgy látom elfelejtette, hogy honnan jött. Rég nem olvastam ilyen fokú degradáló, érdektelen megnyílvánulást egy családtagról.

Mégis miről beszéljen szegény anyósod, ha Ő csak azokról tud? Jaa, Téged az nem érdekel. Akkor miért nem veszed át Te a beszélgetés irányítását?

Beszélhetnél neki a londoni tőzsdéről, vagy általános témaként a kvantumfizikáról mondjuk.

Komolyan mondom, le tudnám köpni az ilyen "külföldönélekhovaszarjak" embereket!

2015. febr. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Miért baj az, hogy jóban van az anyukájával, és szeret vele beszélgetni? Az én anyukám is öt percre lakik, sőt, mi együtt is dolgozunk, szóval napközben is sokat vagyunk együtt, de ettől függetlenül este szoktunk beszélni telefonon (vezetékesen ingyen hívok minden más vezetékes számot, szóval még csak pénzbe sem kerül, bármennyit is dumálunk). Néha a férjem is kérdezi, hogy ha már egész nap karnyújtásnyira vagyunk egymásról, akkor mit tudunk ennyit beszélni - nem azért, mert zavarja, csak eleinte nem értette -, de egyrészt munka közben nincs annyi idő hosszabban beszélgetni, másrészt a munkahelyi dolgokat is meg szoktuk viatni este, sokszor ténylegesen munkáról beszélünk, hogy másnap pl. mit kell elintézni, meg ilyenek. De persze magánügyekről is beszélgetünk, amire napközben nincs idő. Én örülök neki, hogy felnőttként kvázi baráti kapcsolatban tudok lenni az anyukámmal. Amúgy lassan harminc vagyok és több, mint tíz éve külön élek a szüleimtől, szó nincs arról, hogy nem váltam le róluk, egyszerűen csak van miről beszélgetnünk. Ugyanennyit szoktam a barátnőimmel is beszélgetni.

Szóval szerintem teljesen normális, hogy a férjed naponta beszélget az anyukájával. Maximum két dologgal lehet gond: sok a telefonszámla; vagy olyan dolgokat is megbeszél az anyukájával, amik igazából csak kettőtökre tartoznak. De ha ilyen probléma nincs, akkor kár felhánytorgatni neki, hogy miért beszélnek minden nap.

2015. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
Szeretnéd ha inkább minden nap átmenne az anyjához és ott ülne nála?
2015. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!