Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mérgező anyós? Helyesen...

Mérgező anyós? Helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

Csőtörés volt a házába, már egy hete nálunk lakik, de egyre nehezebben viselem. Úgy viselkedik, mintha a párom(fia) az ő párja lenne. Meg mindenbe beleszól mit miért csinálok, miért nem úgy csinálom ahogy ő. A gyereknevelésbe is úgy gondolja van beleszólása.

Már mondtam neki, hogyha ennyire nem tudja feldolgozni azt, hogy itt nem az ő szabályai vannak, menjen el egy hotelba. Persze én voltam a szemtelen.

A macskáinkat kizavarja, mert szerinte állat nem való a házba. Persze ezt akkor teszi, ha nem vagyunk itthon. Szétkaparták a szúnyoghálót, mert be akartak jönni, inkább bezárta az ablakot.

Ha sír a gyerek ki akarja tépni a kezemből hogy na majd ő megnyugtatja. Na akkor ordítottam rá, hogy ebből itt most elég lesz.

Párommal kitaláltuk, hogy csinálunk kovászos uborkát. Reggel mire felkeltem már megcsinálta, telerakta tormával (egyikünk se szereti, ezt mondtuk is neki előző nap) merthogy az ő férje úgy szerette. Mondom oké, de mi nem a megboldogult após vagyunk.

Reggelente simán benyit a szobánkba, higy fent vagyunk-e. Mondtam már ezt is neki, hogy legyenkedves kopogjon, mert en meztelen alszom, meg kell egy kis idő, mire magamhoz térek. Le se szrja.

Párom semmit nem tapasztal ebből, mert reggel korán megy el es este ér csak haza. De már ő is mondta az anyjának, hogy vegyen vissza, mert nem preferáljuk ezt a mindentjobbantudok mindentjobbancsinálok dolgot.


A pontot az ire az tette be ma reggel, hogy hazudozik páromnak rólam. Hogy engem hall telefonálni férfiakkal, hogy én nem szólok egész nap hozzá, hogy én mindenen megsértődök (mert nem kértem kávét meg nem ettem reggelire melegszendvicset) mert ő szivesen készítette nekem, de milyen vagyok, hogy nem kell. Hozzáteszem azelőtt reggeliztem.


Nem olyan rég elküldtem a jó büdös pitsába, hogy nekem ebből elegem van, menjen oda ahova tud, ez nem az ő háza.

Persze vérig van sértődve. Engem nem érdekel, összepakoltam a cuccait. Párom tud róla, ő mondta ha ennyire nem megy az együttélés akkor inkább fizet neki egy szobát. De mi milyen hálátlanok vagyunk vele (anyóssal) szembe. Próbál zsarolni, de meg se hallom.


2021. júl. 27. 11:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Be se engedném ezek után a házba.
2021. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Na végre. Te is és a férjed is kiválóan kezelitek a mamát. :D Így tovább!
2021. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hívna szemtelennek a saját házamban bárki, akár rokon. Az, hogy a dolgaimat pakolgatja (ki a macskákat) oda már el nem jutna, már repülne ahova akar.
2021. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
98%

Jól tetted szerintem is.


Jah, mikor nálunk a benti cicánkat b@sztatta valaki, én csak annyit mondtam, hogy kettejük közül a macska az, aki itthon van...

2021. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Én anyósom is 3 hónapig velünk lakik. Jelenleg 1 hónapja van itt, és imádom. Mi az elején megbeszéltünk mindent. Mi elmondtuk, hogy mibe ne avatkozzon bele, és miben segítsen ha szeretne. Ő is elmondta, hogy milyen szokásai vannak,(pL. éjszakai is szeret tévézni, de fülhallgatóval hallgatja, ezért senkit nem zavar vele) Komolyan, minden úgy zajlik ahigy megbeszéltünk. Gyereknevelésben sosem szól bele. Tanácsot is csak akkor ad, ha én kérek tőle. Sokat segít a takarításnál, a ház körül aminek nagyon örülök. Férjemmel már dumáltunk vele, hogyha kész a ház renoválása, adja el, költözzön hozzánk. De nem fog. Szerinte egy jó kapcsolat titka, ha mindenki a maga házában él.
2021. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. júl. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted! Én be sem engedném többet...
2021. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én be se engedtem volna
2021. júl. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%
Én eleve be sem engedtem volna. Felejtős.
2021. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkább jó olvasni, hogy valaki így a sarkára tudott állni, és nem az kérdés, hogy mit tegyél.

Greg!:)

2021. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!