Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon nagy balhét robbantotta...

Nagyon nagy balhét robbantottam ki. Most mit csináljak? Mi lenne a jó megoldás? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Előzmény: Haldoklott a kapcsolatunk, nem nagyon volt szex, nem beszélgettünk, állandóan megbantott,egy kedves szava nem volt hozzám. Véletlenül bementem a szobaba papucsba amibe sikeresen belerugott véletlenül a férjem. Majdnem eltorott a lábujja. Ekkor jó erősen ellökött magától, nagyon csúnyán káromkodott velem ezért én bosszúból megcsaltam. Majd 6 hónap múlva szintén bosszúból elmondtam neki, mert egyáltalán nem érdekelte mi van velem. Elmentunk nyaralni, hozzám sem szólt.. Egyből elköltözött. 1 hete egyedül élek, megbocsajtott de azóta nem találkoztunk. Hazament a szüleihez. Első nap jött 1 órára, sírva könyörögtem maradjon éjszakára (nagyon ki voltam, nagyon féltem, és szerintem ahoz sem sok kellett, hogy csináljak magammal valamit) Egész éjelre ott hagyott egyedül, úgy volt másnap jön de nem jött.. 1 hete egyedül vagyok, elvileg ma találkozunk. De mar egyedül házat akar vásárolni. Az egész családja kitorolt a Facebookrol, összes lajkukat visszavontak.(6 év után, úgy hogy igazából mindig én nyitottam feléjük, próbáltam velük jóban lenni) Anyos elmondta funek, fának, meg hogy szíve szerint megtépne. Apos látni sem szeretne többet. Mindenkinek elmondtak mi történt. Az egész családja ocsarol, meg hogy egy idióta a férjem ha ezt elnezi nekem. Meg jó nagy papucs... Szüleim nem szóltak semmit, nem tudtak erre mit mondani, annyit, hogy ebbe ok most nem tudnak beleszolni, felnőtt vagyok... És akkor a férjem ilyeneken problémázik, hogy mi lesz ha egyszer anyosek találkoznak a szüleimmel. Én egyáltalán azt nem értem, hogy miért kell ebből ekkora ügyet csinálni. Egyszerűbb lett volna akkor csak ennyit mondani, hogy bocs vége vagy nem akarlak többet látni...
2021. aug. 20. 06:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%

akkor vedd ugy, hogy azt mondta:bocs vége vagy nem akarlak többet látni...

nem passzoltok, ne erőltesd, ami nem megy. Fiatal vagy , előtted az élet, keress mást.

(Egyébként ezek után mit vártál?)

2021. aug. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy megbocsajtott....
2021. aug. 20. 06:50
 3/43 anonim ***** válasza:
77%

Te mondtad ki hogy vége a kapcsolatnak egy férfinek nincs nagyobb sértés minthogy a nöje testi viszonyba kerül vkivel.

Megbocsájthatatlan seb.


Mindegy hogy milyen volt a kapcsolat, megcsaltad és ezzel kitörölted.

2021. aug. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd a büdös p*csába az egészet! Nekem hihetetlen,hogy ezek után még te puncsolsz...
2021. aug. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a férjed is hibás ebben a storyban nem csak te. Szüleid mit szólnak hozzá?
2021. aug. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
95%

azt mondta, hogy megbocsát, de nem tette.

de nem értelek, azt mondtad, nem volt szex, bunkó volt, stb. Mit akarsz tőle? tipikus"ülök a sz@rban, mert melegít és megszoktam"eset vagy. Hogy büdös és undorító, az már nem baj..

Azért, mert volt együtt pár sz@r évetek, nem kell halálodig együtt lennetek.

2021. aug. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%
Igen amúgy is halott az egész már,lépned kell egy fos kapcsolat
2021. aug. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 Lazy Lover ***** válasza:
70%
Amit tettél az gusztustalan ne csodálkozz hogy utálnak
2021. aug. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%

A férjed gyáva volt kimondani, hogy vége van, ezért kivárta, hogy te tedd meg. Neki sem volt jó ez a kapcsolat. Most viszont elérte, hogy mindenki szemében te vagy a szemét, ő meg a mártír.

Mint az előttem hozzászólók is, én sem értem, hogy mit akarsz még tőle. Nem tett még eléggé tönkre ez a kapcsolat?

Lépj tovább!

40N (egy sorstárs)

2021. aug. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel fölösleges még egy kört futni.
2021. aug. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!