Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon nagy balhét robbantotta...

Nagyon nagy balhét robbantottam ki. Most mit csináljak? Mi lenne a jó megoldás? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Előzmény: Haldoklott a kapcsolatunk, nem nagyon volt szex, nem beszélgettünk, állandóan megbantott,egy kedves szava nem volt hozzám. Véletlenül bementem a szobaba papucsba amibe sikeresen belerugott véletlenül a férjem. Majdnem eltorott a lábujja. Ekkor jó erősen ellökött magától, nagyon csúnyán káromkodott velem ezért én bosszúból megcsaltam. Majd 6 hónap múlva szintén bosszúból elmondtam neki, mert egyáltalán nem érdekelte mi van velem. Elmentunk nyaralni, hozzám sem szólt.. Egyből elköltözött. 1 hete egyedül élek, megbocsajtott de azóta nem találkoztunk. Hazament a szüleihez. Első nap jött 1 órára, sírva könyörögtem maradjon éjszakára (nagyon ki voltam, nagyon féltem, és szerintem ahoz sem sok kellett, hogy csináljak magammal valamit) Egész éjelre ott hagyott egyedül, úgy volt másnap jön de nem jött.. 1 hete egyedül vagyok, elvileg ma találkozunk. De mar egyedül házat akar vásárolni. Az egész családja kitorolt a Facebookrol, összes lajkukat visszavontak.(6 év után, úgy hogy igazából mindig én nyitottam feléjük, próbáltam velük jóban lenni) Anyos elmondta funek, fának, meg hogy szíve szerint megtépne. Apos látni sem szeretne többet. Mindenkinek elmondtak mi történt. Az egész családja ocsarol, meg hogy egy idióta a férjem ha ezt elnezi nekem. Meg jó nagy papucs... Szüleim nem szóltak semmit, nem tudtak erre mit mondani, annyit, hogy ebbe ok most nem tudnak beleszolni, felnőtt vagyok... És akkor a férjem ilyeneken problémázik, hogy mi lesz ha egyszer anyosek találkoznak a szüleimmel. Én egyáltalán azt nem értem, hogy miért kell ebből ekkora ügyet csinálni. Egyszerűbb lett volna akkor csak ennyit mondani, hogy bocs vége vagy nem akarlak többet látni...
2021. aug. 20. 06:45
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
97%

Most csak én nem értem, hogy hogy lehet majdnem eltörnie a kis lábújját és mi köze van a kérdező papucsának ehhez, abba meg pláne nem tudja eltörni, mivel ahhoz beton papucsnak kéne lennie.


És megcsalta egy papucs miatt, mert abba a férje majdnem eltörte a lábát amiért veszekedett vele?


Mi van?

2021. aug. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
93%
Ha a kapcsolatotok fásult lett akkor beszélnetek kellett volna, vagy együtt tovább vagy külön, de ekkora hülyeséget csinálni egy papucs miatt mind a férjed részéről mind a te részedről, arról nem is beszélve hogy most derült ki hogy igazából a családja nem is kedvelt téged. Két ember kell a megcsaláshoz amúgy, a harmadik az csak eszköz vagy partner ha tudja és direkt azt mondja hogy jó akkor csaljad vele.
2021. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
17%

Hívd fel SÜRGŐSEN a 116-123-as telefonszámot! Ingyenes, éjjel-nappali lelkisegély. Akár írhatsz is nekik, azért vannak, hogy segítsenek TÜZET OLTANI, legalább.


Ajánlom még jó szívvel a Délután Alapítványt mint lelkisegély szolgálatot - ott is megírhatod a nehézségeidet, ha gondolod. Esetleg a református szeretetszolgálat lelkisegély vonalát vagy internetes oldalát.


Szerintem "szakembert" fognak ajánlani (én szinte sosem mentem semmire velük,) de azért pszichológussal próbálkozhatsz. NE OKOZZ MAGADNAK KÁRT!!!


Valahogy bírd ki ezt a hosszú hétvégét. Hétköznap elmehetsz a lakóhelyileg illetékes családsegítő szolgálathoz - ott is talán tudnak mondani valamit. Vannak még segélyszervezetek, oda is elmehetsz majd.


Ui: NE ADD FEL, MERT VAN KIÚT MINDEN REMÉNYTELENSÉGBŐL LÁTSZÓ ÉLETHELYZETBŐL!!! Értékes vagy, ezt ne feledd.

2021. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
16%

Szívesen kísérnélek ebben az élethelyzetedben egy darabig privátban akár - ezzel magamat is erősíteném, hogy a nehézségeimből van KIÚT MINDIG...


Ui: olyat is ajánlanék privátban, ami NEKEM SEGÍTETT kritikus pillanataimban/perceimben/óráimban/napjaimban stb., de itt nagyon nem értenének egyet a gondolkodásmódommal.

2021. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
77%
Félrek.rtál, mégis mit vártál?
2021. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
80%
A félrebaxásra soha sincs mentség, attól még egy kapcsolat sem javult meg, hogy az egyik fél mással kefélt. Ha nem megy a kapcsolat, le kell zárni és utána lehet szédelegni mindenkivel. Mélyen elítélem az ilyet, én sohasem tudnék párkapcsolatban félredugni.
2021. aug. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
72%
Hogyha a párom azért ellökne, mert véletlenül otthagyom a papucsomat az útban, aznap kivágnám a francba.
2021. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
88%
27 Szerinted melyik a rosszabb, hogy az egyik ellökte a papucs miatt, vagy hogy a másik az ellökés miatt mással dugott? Szerintem ezek ketten pont összeillenek. Zsák a foltját...
2021. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
14%
Nem azért mondom (nem az ellökést akarom védeni, de), először nekem is fura volt a papucsot olvasni, mert először valami pihe-puha papucskára gondoltam én is, de azért tényleg, ha nem is feltétlenül fapapucs, csak valami keményebb műanyagból készült, és olyan helyre van téve, ahol ha belerúg valaki véletlenül, akkor nem arrébb repül hanem befeszül valami bútor mellé, és ha olyan erővel rúg bele valaki véletlenül, hogy attól majdnem eltörik a lábujja, azért az elég kellemetlen lehet...
2021. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a papucs dologtól már leesett, hogy kamu...
2021. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!