Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehetne a férjem szüleit...

Lehetne a férjem szüleit "anyunak, apunak" neveznem? Mivel nekem nincsenek szüleim jól esne de nem merem megkerdezni tőlük. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 08:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Ne
119 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
67%

Ne. Nem vagy a gyerekük. Sosem leszel az. Sosem lesznek a szüleid. Nevezd őket a nevükön.

Ilyen kérdést nincs ertelme feltenni, mert vagy kikényszeríted vele a "persze Julikam" választ, vagy halálra sértődsz a nemén.

2021. szept. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Te inkább még jobban bele gázolsz az ember lelkébe minthogy csak rá kattintanál a nem-re. Nem hiába van így kiírva a kérdés. Még csak 24 vagyok nem 40. Nehezebb feldolgozni a történteket
2021. szept. 5. 08:36
 3/48 anonim ***** válasza:
42%
Aha. Bocsáss meg, tunderkiralylany, hogy egy nyíltan feltett kérdésre egyértelmű választ adtam. Ezen nincs mit feldolgozni, bár ha egy vadidegen véleményétől idegosszeroppanast kapsz, tényleg ne tedd fel nekik a kérdést.
2021. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem tudod ez milyen érzés ha meg mégis, szívtelen vagy.
2021. szept. 5. 08:39
 5/48 anonim ***** válasza:
66%
Mi milyen érzés? A saját szüleidet nem lehet mással pótolni. Ennyi.
2021. szept. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ilyenek az emberek itt gyakorin, nyersek és őszinték.

De egyébként szerintem sem jó ötlet így hívni őket. Gondolj bele, ez a párodnak és a szüleinek is kicsit kellemetlen lehet, csak nem fognak rád szólni, mert tudják, hogy elvesztetted a szüleidet.

2021. szept. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Hogy se anyád se apád nincs és közben ilyen válaszokat írnak neked. Kicsit nézz már magadba. Gondold már magad más helyzetébe ne csak a tiedbe.
2021. szept. 5. 08:43
 8/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6os a normális választ. Megertettem. :))) Köszönöm
2021. szept. 5. 08:43
 9/48 anonim ***** válasza:
85%
Ha nagyon jó a kapcsolatod velük, kérdezd meg tőlük, hogy mit szólnának hozzá. Férjed véleményét is megkérdezheted előzetesen. Tedd egyértelművé, hogy nem sértődsz meg, ha nemet mondanak. Ha meg ők is bele egyeznek, meg neked is jól esik, akkor hajrá! Más idegen embereknek semmi köze hozzá.
2021. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
93%
Nekem jó a kapcsolatom a férjem szüleivel. Az anyós-vicceket én tényleg csak hírből ismerem. Én anyukának,meg apukának szólítom őket, ők kislányomnak engem. Teljesen természetesen alakult ez így. Próbáltam eleinte a keresztnevükön szólítani, de nálunk ez nagyon idegenül hangzott.
2021. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!