Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elhagynátok azért a párotokat,...

Elhagynátok azért a párotokat, mert Ő anyuci pici fiacskája? Ha látnátok évek múltán hogy nincs "leszakadás"?

Figyelt kérdés

Nem szeretném részletezni, mindenki ismeri ( nem mindenki tapasztalta szerencsére) mit jelent az amikor valaki az anyós jelölt árnyékában él, főleg ha még anyós anyja, mama is él és ő is az imádott "szerelmem" jelzővel élhet, és az élettárs hű kisfiúcska szerepben felnőttként is ugyanúgy él és változásra képtelen , mert frusztrált lesz ha kevesebbet kap szeretett sőt imádott családjából. Borzasztóan dühít ... Költözésen gondolkodom.

Tapasztalatok? Véleményekre lennék kíváncsi. Köszönöm


2021. szept. 7. 12:44
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
55%
Azonnal. Meg is tettem és csak azt bánom, hogy nem előbb! Azota boldog párkapcsolatban elek
2021. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
84%
18.: Miért lenne tingli-tangli gyökértelen kretén, aki nem tartja a kapcsolatot a szüleivel? Honnan tudod, mi vezetett erre a döntésre esetében? Van olyan szülő, akivel lehetetlen kapcsolatot ápolni.
2021. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
28%
Ilyenkor örülök hogy 1400km választ el minket. Kb 4 év után jöttem rá, hogy ha véletlenül úgy hozná az élet hogy egy térségben kellene élnünk anyóssal ugyan ez menne. Annyira képes páromat manipulálni és irányítani a sajnálkozásával meg a betegségével, hogy eszem meg áll. Közben ha haza utazunk "pihenni" folyton csak csicskának használja a saját fiát és nem érzi kellemetlenül magát a miatt, hogy a fiát kisajátitsa a saját önző érdekeit szemelőtt tartva. És itt nem fontos dolgokról beszélek (fuvarozás, anyagi támogatás, stb). Ha ő ezt nem fogná fel én tuti el kuldeném a jó édes anyukájához, én pedig élnem világom ilyen stressz nélkül
2021. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
47%

Jól gondolod, ideje elköltöznöd.

A pasas meg had találjon egy normális nőt magának, aki nem akarja elmarni a szüleitől.

2021. szept. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
34%

Ha egy nő naponta 10-szer is felhívja az anyját, meg állandóan átmegy hozzá, az teljesen normális.

Ha egy pasi teszi, azt ki kell rúgni a gyíkos libák szerint.

2021. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
68%
24.: Ez neked elmarás? 🤣🤣🤣 Nem, normális nőnek nem fog kelleni anyucika pici fiacskája. 🤣🤣
2021. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
36%

A nőknél van ez a "furcsa betegség", hogy be akarják idomítani a párjukat.

Ehhez először elmarják a pasi barátait, rokonait, majd a szüleit is.

Azután odaköltöztetik magukhoz a saját anyjukat.

Mert szerintük ez teljesen normális...

2021. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, hol élsz, de normál ember nem így él, akár nő, akár férfi. Korrekt ember igenis leválik a szüleiről...
2021. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként a kategória, akiről a kérdés szól, annak általában barátai sincsenek sok esetben, bizony, van, akinek az anyján kívül senkije sincs, és az anya mar el mellőle mindent. Főleg fiús anyák, de lányosok közt is van ilyen.
2021. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:

Előbb nagyon jól megfogalmazott választ írtam azoknak akik szerint szemétség részemről hogy Én el akarom marni stb.

Ez nem igaz! Tudnám Én is hasznosítani azt a napi fél órát míg át megy , nincsenek önbizalom problémáim vagy féltékenység.

A gond az, mikor napi szinten jön a kérdés páromtól : Te nem jössz? Napok óta nem voltál, pedig a mama hiányol téged!

Nem megyek van életem, munka után jobb dolgom is van urambocsá minthogy minden nap aamáját meglátogassam. Neki se kellene nemmellesleg DE ÉN NEM VÁROM HOGY NE TEGYE .

CSAK EMGEM HAGYJANAK! És a párom ne sértődött legyen amiért a saját életünket próbálom élni.

Ő és másik 3 ember vár el.tőlem.úgy, hogy Én senkitől sem maximum a páromtól bármit is.

De az nem tetszik, hogy nekik mindenbe van beleszólásuk, hogy mit eszunk , hogy főzök , hol vásárolok, miért nem.olyan vagyok mimt Ő.

Vagy az, amikor szemtől szbe beszól, arrogáns, sérteget, páromat manipulálja.

Én nem marom el, soha nem tenném...

Civizzen csak élete végéig

Normális nő ugyan igy egy darabig megpróbálja egészséges szintre állítani majd ha rájön hogy nem megy , kilép.

2021. szept. 8. 08:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!