Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fiús anyáktól kérdezem, hogy...

Fiús anyáktól kérdezem, hogy mennyire zavarna titeket ha a (20 és 30 közötti) fiatok barátnője meddő lenne, ha amúgy szimpatikus a lány?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 10:46
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
86%

Most az, hogy zavarna, rossz megfogalmazás.


Szeretnék majd unokát, örülnék, ha lenne gyereke a gyerekemnek - de el kell fogadom, hogy az ő élete az ő döntése.


Biztosan szomorú lennék, ha a menyem (vagy a fiam) meddő volna, meg akkor is, ha szimplán nem akarnának gyereket, de ezt nem azt jelenti, hogy nem tudnám elfogadni dolgot. Nyilván választásom sem lenne más, mint elfogadni, biztos nem próbálnék ebbe beleszólni.


Max. otthon sírnék egy sort, még az is lehet, hogy elmesélném, hogy sajnálom, hogy nem lesz unokám, de nem cseszegetném őket vele.

2021. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak betegségek,amikor az ember gyerekének nem lehet gyermeke,ha valaki ez miatt nem fogad el egy lányt vagy akár egy férfit,az nagyon szomoru!
2021. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem meddő, de egyikük sem akar gyereket. Csodálatos, okos nőt szedett össze a fiam, látszik rajtuk, hogy szeretik egymást és egy színvonalat képviselnek. Nem érdekel a vérvonal, nem vagyunk uralkodói család. A fiam érdekel csak.
2021. okt. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki.
2021. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
70%

Még jó, hogy ehhez a páron kívül senkinek semmi köze.


Nálunk sem lesz gyerek, de bárki kérdezi, rögtön terelem a témát, mert nem rá tartozik.

Én sem turkálok más méhében, hát ő se tegye.

2021. okt. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, annak idején nekem is azt mondták, csoda, ha egyszer sikerül teherbe esnem (nem betegség miatt, hanem szimplán ahogy be vagyok rendezve belül) és 4 hónap próbálkozás után megfogant a kislányom. Ne adjátok fel, de egyébként nem kell ezt anyukád orrára kötni vagyis nem ennyire az elején.
2021. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem ezt az "unokát akatok mentalitást" ezt igazán el lehetne már felejteni.

Attól mert te vállaltál x számú, nemű gyermeket az még nem garancia arra, hogy lesz unoka.

Miért hiszi azt sok szülő, hogy joga van gyermeke gyermekvállalási dolgába beleszólni?

2021. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
89%
A legnagyobb hiba ott kezdődik, hogy azt hiszed gyermeked garancia az unokára..
2021. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
100%
Kis kisiskolás fiam van. Szeretném, ha lenne egyszer unokám is és nagy család venne körül öregkoromban is, így örülnék annak, ha majd szeretnének gyereket. De ha örökbe fogadnának, azt is el tudnám fogadni sajátjukként. De ugyanakkor a fiam döntésének tartom, hogy akar-e majd gyereket. Ahogy azt is, rám bízza-e majd néha meg egyáltalán látogat-e majd öregkoromban. Szóval ezekbe tudom, hogy nincs beleszólásom, és semmiképp nem hibáztatnám a feleségét a fiam döntéséért se meg hát a meddőségéért se, amiről meg nem tehet. Fontosabb az én vágyaimnál, hogy a gyerekem boldog legyen, de hagynom is kell a saját útját járni. Az ember normálisan nem azért vállal gyereket, hogy genetikai örök élete legyen :D vagy mert valami befektetés, hanem hogy gondoskodást adhasson és hogy gyönyörködhessen abban, ha megtanultak "repülni".
2021. okt. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Én is csak a PCOS témához szolnek hozzá. Az Aviva tornát is tudnám ajánlani az is sokaknak segített.
2021. dec. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!