Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fiús anyáktól kérdezem, hogy...

Fiús anyáktól kérdezem, hogy mennyire zavarna titeket ha a (20 és 30 közötti) fiatok barátnője meddő lenne, ha amúgy szimpatikus a lány?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 10:46
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
64%

17-es:

Miért osztanád meg ezt a szüleiddel?

Semmi közük hozzá.

2021. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
74%

meddősegben jartas vagyok. Amig nem olvastam, hogy te a fiu vagy, addig ez lett volna a valaszom: "igazi noi meddoseg csak egyetlen egy van, ha nincs mar mehe az illetonek. minden egyeb esetben az orvostudomany ott tart,hogy akar sajat petesejtbol, akar donor petesejtbol stb kepes a nő gyermeket kihordani..."


miutan ortad a PCOS-t erre sok peldat tudok: 1. kezeles nelkul is osszejon sajat baba es csont nelkul minden rendben van.

2. dieta, sok mozgas - osszejon a baba

3. gyogyszeres kezeles (plusz alternativ modszerek mint mozgas, dieta) es osszejon a baba

4. meddosegi centrum lombikprogram - hormonkezeles es osszejon a baba

5. petesejt donor.az embriot visszaultetik es van baba

6. orokbefigadas


A PCOS az egyik legrejtelyesebb, de ma mar jol kezelheto "meddoseg". A cukorhaztartast kel rendbetenni elsosorban a holgynek.


ferfi oldalrol es anyos oldalrol is igenyel segitseget, ha mast nem legalabb ne legyen "bas.og.tos" tema belole.


Egy biztos, ha hosszu tavon terveztek es gyerek is mar szobakerult, akar be islehet jelentkezni egy allmi lombikos helyre pl bmc vagy ahol laktok. es elkezdeni a vizsgalatokat. vizsgalatok elejen nem feltetel se a hazassag, se az elettarsi kapcsolat bejegyzese. tehat legalabb rendesen kivizsgalnak a baratnodet. es te is belelatnal a nehezsegekbe.



Anyamnak nehez volt elfogadnia , hogy az egyik.tesom hazastarsa nem akar gyereket kihordasi problema miatt. de hat elfogadta.

2021. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
97%

16

A családunkban is és az ismerőseim között is van néhány pár akiknek nem lett gyereke, kiegyensúlyozottabbnak tűn(t)ik az életük és együtt is maradtak életük végéig, akikről tudok.

2021. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
13%
Rossz helyen kérdezed, ez a vadfeminista childfree csoport. Itt saját véleményed és érzéseid nem lehetnek és azokat főleg nem oszthatod meg azzal, akit 25 éven át neveltél. A szülő fojtson magába mindent és ne kritizálja a magas élettapasztalattal bíró gyerekeit.
2021. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
91%
Vagy csak nem mindenki van állati szinten utolsó, hogy a szaporodás legyen élete értelme...
2021. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim válasza:
92%
Szia, ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok,de Pcos esetén is lehet baba (nekem is volt pco-m, 2 gyerekem van)
2021. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
21%
Dehát fiús ANYÁK válaszoltak, hahó....
2021. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem érted. Állati szint = csak és kizárólag a kölök az élet értelme, csak az ér valamit aki kipottyant egy utódot.
2021. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
20%

De, pontosan értem. Tényleg ennyire hülyék vagytok és a gyűlölködés a szintetek. A normális embernek viszont lehet véleménye és normális családban azt meg is lehet beszélni a családtagokkal.

Mondjuk ahhoz olyan családba is kell születni, ami itt ritkább, mint a heteró kapcsolat. Mily meglepő.

2021. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk PCOS-sel valahogy megértem, hogy nem akar ezzel szarozni, mert elég alattomos egy dolog. Még akkor sem, ha életmódváltással abszolúte javítható, 1 éven belül röhögve. Csak hát elmúlni sose fog.

Mivel hasonló cipőben járok, mondtam a partneremnek, hogy ha egy éven belül nem jön össze a gyerek orvosi segítség nélkül, ha már aktuális lesz a dolog, én hagyom a vérbe az egészet, ezért nem fogok dokikra pénzt kidobálni az ablakon.


Kérdező, anyukád hogy állt az eddigi partnereidhez? Abból lehet 1-2 dolgot előre látni.

2021. okt. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!